3 C
Wołomin
wtorek, 31 stycznia, 2023
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Anna Seniuk w bibliotece w Radzyminie

7 kwietnia 2018 ,18:00

48zł

Wieczór w Teatrze Wielkim
z Anną Seniuk
akompaniuje Magdalena Małecka
spektakl i spotkanie z aktorką
Anna Seniuk w spektaklu na podstawie poematu Stanisława Balińskiego, z akompaniamentem Magdaleny Małeckiej na altówce. Wieczór składa się z dwóch części: spektaklu i spotkania z Aktorką, która opowie o swoich rolach teatralnych i filmowych.
Stanisław Baliński (1898-1984), twórca blisko związany z grupą poetycką Skamander, opisuje z humorem, trochę ironicznie, a zarazem sentymentalnie świat współczesnych mu artystów. W recytowanym przez Annę Seniuk poemacie słyszy się zachwyt nad sztuką. Lecz to dopiero początek opowieści. Opera jest jedynie pretekstem, aby dotknąć tego, co zawsze najbardziej emocjonuje i ciekawi. Dzięki Balińskiemu będziemy mogli zajrzeć za teatralne kulisy, poznać losy wielkich śpiewaków, poczuć smak sławy a czasem – także ból porażki.
„Wieczór w Teatrze Wielkim” to doskonały tekst napisany błyskotliwie z dużym poczuciem humoru.To poetycka opowieść o sztuce i barwna wędrówka śladami minionej epoki. Ten spektakl jest ucztą dla fanów teatru i dla miłośników talentu aktorki. „Mówię ten poemat od wielu lat, zawsze z ogromną przyjemnością”. – Anna Seniuk

 

Szczegóły

Data:
7 kwietnia 2018
Godzina:
18:00
Koszt:
48zł

Miejsce wydarzenia

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Radzymin
Konstytucji 3 Maja 15
Radzymin, Mazowieckie 05-250 Polska
+ Google Map