-2.7 C
Wołomin
sobota, 3 grudnia, 2022
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Bezpłatna mammografia w Markach

16 listopada 2018 ,09:00

Szanowne Panie! Jeśli macie 50-69 lat, zapraszamy Was do udziału w bezpłatnych badaniach mammograficznych organizowanych 16 listopada 2018 r. w godz. 09:00 – 17:00 przy Mareckim Ośrodku Zdrowia „KARDIO-MED”, ul. Sportowa 3. To część ogólnopolskiego Programu Profilaktyki Raka Piersi, realizowanego przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Mammografia jest  najlepszą metodą umożliwiającą wczesne rozpoznanie zmian patologicznych (w tym także raka) w utkaniu piersi, a dla kobiet po menopauzie czułość mammografii jest najwyższa.

– Zapewne pomyślała Pani teraz, że na głowie ma Pani ważniejsze, pilniejsze sprawy i na badanie jeszcze przyjdzie czas. Zapewne tak, ale czy jakakolwiek sprawa jest ważniejsza od własnego zdrowia i życia? Prawdopodobnie jest Pani mamą, a może nawet babcią, a więc osobą bardzo ważną w życiu swoich dzieci i wnuków. Proszę więc pozwolić swoim najbliższym i najukochańszym jak najdłużej cieszyć się swoją obecnością – zachęca dr n.med. Katarzyna Borowska – Matwiejczuk, specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej.

I dodaje:

– Zachęcamy do tego, aby poświęcić krótką chwilę i skorzystać z możliwości, które daje Program Profilaktyki Raka Piersi i wykonać bezpłatną mammografię. Jeśli nawet w trakcie badania mammograficznego okaże się, że w Pani piersi znajduje się jakakolwiek zmiana, to z doświadczenia wiemy, że im jest ona mniejsza tym łatwiejsza do wyleczenia.  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej mammografii, która w naszej placówce wykonywana jest metodą cyfrową – opowiada Katarzyna Borowska – Matwiejczuk.

Panie zainteresowane skorzystaniem z bezpłatnych badań mammograficznych mogą zarejestrować się:
– telefonicznie:  85 676 03 32 ; 85 676 13 22
– na stronie internetowej:   www.wirtusplus.pl 

Godzina badania ustalana jest indywidualnie z pacjentkami podczas rejestracji.

Uwaga! Panie nie objęte programem profilaktyki raka piersi mogą wykonać badanie odpłatnie, koszt wynosi 80 zł.

Szczegóły

Data:
16 listopada 2018
Godzina:
09:00

Miejsce wydarzenia

Marecki Ośrodek Zdrowia Kardio-Med
ul. Sportowa 3
Marki, mazowieckie 05-270 Polska
+ Google Map