-1.3 C
Wołomin
piątek, 2 grudnia, 2022
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Maciej Fortuna RAGNAR – Chrzęsne na Jazzowo

24 marca 2019 ,16:00

Maciej Fortuna RAGNAR to przemyślany, wynikający z fascynującej muzycznej drogi projekt, oparty na drapieżnym, gitarowym brzmieniu przeplatanym łagodnymi tematami i spokojną melodyjnością.

Zespół dał swój pierwszy koncert w legendarnej krakowskiej Piwnicy pod Baranami, publiczność od pierwszych chwil zakochała się w muzykach i ich muzyce.

Po spektakularnym sukcesie formacji Maciej Fortuna Trio mającej na koncie 4 płyty i kilkaset koncertów, uznany kompozytor trębacz i producent muzyczny Maciej Fortuna wraca z koncepcją muzyczną opartą na nowym brzmieniu i stylistyce będącej efektem niezwykle intensywnych doświadczeń artystycznych.

Artysta w ostatnich latach realizował własne, śmiałe twórcze koncepcje łączące różne dziedziny sztuki, (m.in. Fortuna plays Szymborska, Muzyka na trąbkę i organy, Iłła, Koncert w wulkanie), dzięki swej aktywności wpłynął też znacząco na rozwój życia muzycznego w jazzowym Poznaniu reaktywując orkiestrę Poznańskiej Piętnastki, nakładem jego wydawnictwa ukazało się w tym czasie kilkanaście albumów.

Maciej Fortuna RAGNAR to oryginalne kompozycje, czterech doskonałych muzyków pod kierownictwem kompozytora i, jak mówi sam Fortuna „efekt długiej, fascynującej drogi do tego, i takiego właśnie brzmienia i stylistyki. Ragnar!”.

Skład zespołu:
Maciej Fortuna – trąbka

Dawid Kostka– gitara elektryczna

Wojtek Roszak – gitara basowa

Mateusz Brzostowski – perkusja
wstęp wolny, zapraszamy!

Szczegóły

Data:
24 marca 2019
Godzina:
16:00

Miejsce wydarzenia

Pałac w Chrzęsnem
ul. Pałacowa 1
Tłuszcz, mazowieckie 05-240 Polska
+ Google Map