9.6 C
Wołomin
poniedziałek, 3 października, 2022
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Tomasz Betka & Kana Yatsuzuka w Chrzęsnem

3 marca 2018 ,16:00

Tomasz Betka & gość specjalny – Kana Yatsuzuka zaprszajają na koncert muzyki filmowej.
Tomasz Betka jest jednym z nielicznych pianistów w Polsce, który wykonuje solo własne kompozycje muzyki filmowej. Jego utwory niosą ogromną dawkę emocji, równocześnie urzekając subtelnością i wyjątkowym klimatem, przez co bywa porównywany do Ryuichi’ego Sakamoto.
Na koncercie usłyszymy utwory z autorskiej płyty Tomasza pt. „Miniatures” oraz kilka znanych i lubianych melodii filmowych.
Tomasz zaprosił na to wydarzenie wyjątkowego gościa. Jest nim Kana Yatsuzuka – niezwykle utalentowana skrzypaczka, która wykona w duecie z Tomaszem kilka utworów.
Kana Yatsuzuka urodziła się w Osace. Na skrzypcach gra od 4. roku życia. W 2012 roku ukończyła staż na Uniwersytecie Soai w Osace. Studia magisterskie postanowiła kontynuować na Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Swoje umiejętności doskonaliła również w Wiedniu i Salzburgu, gdzie uzyskała Magisterium Muzyczne Uniwersytetu Mozarteum. Koncertuje w Japonii i Europie. 3 marca pojawi się w Pałacu w Chrzęsnem.
Tomasz Betka -pianista, kompozytor, producent. Koncertuje w kraju i za granicą (m. in. w USA, Brazylii i Japonii). Jest autorem muzyki do filmów fabularnych, kabaretów, spektakli teatralnych. Ma w dorobku wiele piosenek i aranżacji w bardzo zróżnicowanej stylistyce muzycznej. Współpracował m. in. z Alicją Węgorzewską, dla której skomponował kilka utworów na płytę „I ColoriDell’Amore”. Nagrywał także z wieloma uznanymi artystami w USA (m. in.Vince Lawrence, Andrea Love, YvonneGage, Mira Black.) Aktualnie, poza koncertowaniem, współpracuje z Teatrem Miejskim w Lesznie, gdzie jest kierownikiem muzycznym spektaklu „Abonament na szczęście”. Występuje także z Filharmonią Dowcipu Waldemara Malickiego.
Serdecznie zapraszamy
wstęp wolny!

Szczegóły

Data:
3 marca 2018
Godzina:
16:00

Miejsce wydarzenia

Pałac w Chrzęsnem
ul. Pałacowa 1
Tłuszcz, mazowieckie 05-240 Polska
+ Google Map