Wezwał policję i wpadł z narkotykami

Waga znaleziona przy zatrzymanym, foto: KPP Wołomin

Wezwał na interwencję policjantów twierdząc, że partnerka z którą zamieszkuje nie chce wpuścić go do mieszkania. Przy sobie posiadał plecak, z którego wydobywał się zapach charakterystyczny dla marihuany. Kontrola zawartości bagażu 34-latka ujawniła 33 zawiniątka suszu roślinnego – marihuany o łącznej wadze blisko 29 gramów oraz wagę elektroniczną. Łukasz Z. został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Już usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających.

Kilka dni temu w godzinach wieczornych dyżurny wołomińskiej Komendy otrzymał zgaszenie od mężczyzny, który nie mógł wejść do mieszkania. Na miejsce udał się patrol prewencji. Policjanci w rozmowie z 34-latkiem ustalili, że jego partnerka nakazała mu opuścić mieszkanie a gdy ten wyszedł i zabrał ze sobą tylko plecak, ponownie nie chciała go wpuścić do środka, a on chciał zabrać jeszcze inne swoje rzeczy.

Podczas rozmowy z mężczyzną policjanci wyczuli silny zapach, charakterystyczny dla marihuany. Mundurowi postanowili sprawdzić zawartość plecaka jaki posiadał przy sobie mężczyzna. Wewnątrz ujawnili 33 zawiniątka w srebrnej foli z suszem roślinnym – marihuaną w ilości blisko 29 gramów oraz wagę elektroniczną. Łukasz Z. zamiast do mieszkania trafił do policyjnej celi. Już usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających za co może mu grozić kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Wołomin