10 goli podczas meczu Marcovia II i GKS Dąbrówka

Kacper Lachowicz ,zdobywca trzech bramek, fot: Marcovia Marki

Druga drużyna Marcovii pokonała w minioną sobotę GKS Dąbrówka 6:4. Dzięki zwycięstwu podopieczni Michała Ogórka umocnili się na drugim miejscu w tabeli. Prowadzi Wisła Jabłonna, która wyprzedza Marcovię o 5 punktów.

Awans uzyskają dwa najlepsze zespoły. Rezerwy Marcovi są zatem bardzo blisko gry w wyższej klasie rozgrywkowej. Obfitujące w dużą liczbę bramek spotkanie najlepiej wspominał będzie Kacper Lachowicz, który drugi raz z rzędu trzykrotnie wpisał się na listę strzelców. Kolejny hat-trick jest z całą pewnością nie lada wyczynem nawet w „B” klasie. Powrót Kacpra na Wspólną 12 okazał się strzałem w „10”. To samo można powiedzieć również o innym powracającym zawodniku – Bartoszu Koziku. Obydwaj mają wyraźny wpływ na dobrą grę drugiej drużyny Marcovii. Pozostałe sobotnie trafienia zaliczyli Adam Stromecki (dwukrotnie) i Szymon Mogielnicki. Zwycięstwo nad GKS-em Dąbrówka sprawiło, że rezerwom Marcovi ubył groźny konkurent w kontekście walki o awans.

Kolejny mecz zawodnicy Michała Ogórka rozegrają w najbliższą sobotę 20 maja o godz. 14:00. Spotkanie z Rotavią Nieporęt rozegrane zostanie na mareckim stadionie przy ul. Wspólnej 12.

Skład Marcovii:

Bestry – Marcin Rogalski (65′ J.Goławski), Ciszewski (47′ Marczak), Kozłowski, Ł.Grochowski – Lachowicz, Stromecki, Grykałowski (44′ S.Mogielnicki), Rydz – Kozik, Melon (77′ Kraśnicki)

Trener: Michał Ogórek

Źródło: Marcin Boczoń, Marcovia Marki