13 maja w Duczkach odbędzie się II Bieg Przedszkolaka

13 maja w Duczkach po raz drugi połączymy swoje siły we wspólnej pomocy na rzecz chorych dzieci. To już druga edycja Biegu Przedszkola, który w ubiegłym roku spotkał się z ogromnym entuzjazmem, zarówno ze strony uczestników jak sponsorów Biegu.

W tym roku bohaterami akcji są Klaudia, która urodziła się z przepukliną oponowo rdzeniową , czego skutkiem jest porażenie kończyn dolnych oraz układu moczowego oraz Staś, który cierpi na zespół wad wrodzonych: encefalopatię, wodonercze, rozszczep podniebienia oraz ma poważne problemy ze wzrokiem i słuchem. Bieg odbędzie się w dziesięciu kategoriach – dzieci w wieku przedszkolnym z roczników: 2014 (i młodszych), 2013, 2012, 2011, konkurencja dla rodzin, kategoria dla dziadka lub babci z wnuczkiem lub wnuczką oraz bieg szybki bez limitu wiekowego. Nowością w tym roku jest bieg szkolny dla dzieci urodzonych w latach 2010-2008 i 2007-2004 oraz sztafeta – bez limitu wiekowego.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do zapisów. Rejestracja jest prosta: wystarczy imię, nazwisko, data urodzenia i informacja w którym Biegu chce się wziąć udział wysłane na adres mailowy: biegprzedszkolaka@gmail.com lub przez profil na FB (II Bieg Przedszkolaka).

Dla uczestników przewidziano mnóstwo atrakcji oraz konkursów z nagrodami. Tradycyjnie rodzice przygotują słodki poczęstunek, panie z kuchni przepyszną zupę pomidorową oraz bigos a OSP Stare Grabie – grochówkę. Na dzieci czekać będzie wata cukrowa, popcorn i lemoniada.

Więcej informacji na temat Biegu na profilu II Bieg Przedszkolaka – Biegniemy dla Klaudii i Stasia na Facebooku. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w biegu. Patronat medialny nad biegiem objął portal WWL24.

II Bieg Przedszkolaka