6 mieszkańców powiatu wołomińskiego zdemolowało bar

6 mieszkańców powiatu wołomińskiego zdemolowało bar, fot: Policja

Policjanci z Lesznowoli przy wsparciu funkcjonariuszy z Tarczyna zatrzymali sześć młodych osób, które zdewastowały i okradły jeden z barów. Ich łupem padły towary spożywcze, a także wyposażenie lokalu.

Tuż po północy na numer alarmowy została zgłoszona informacja o osobach, które zdemolowały i okradły bar z kuchnią azjatycką znajdujący się na terenie gminy Lesznowola. Oficer dyżurny z komisariatu w Lesznowoli natychmiast we wskazane miejsce skierował podległą mu załogę, a dla jej wsparcia o pomoc poprosił patrolowców z Tarczyna i z wydziału ruchu drogowego. Ci po 4 minutach od zgłoszenia byli już na miejscu. Gdy sprawcy próbowali odjechać bmw, drogę zagrodzili im policjanci.

6 mieszkańców powiatu wołomińskiego zdemolowało bar, fot: Policja

Wewnątrz pojazdu znajdowało się pięciu młodych mężczyzn i kobieta. Wszyscy w wieku od 18 do 24 lat. Policjanci podczas kontroli samochodu znaleźli między innymi znaczną ilość różnego rodzaju napojów oraz wyposażenia barowego.

Znajdujące się w samochodzie osoby są podejrzewane o dokonanie zniszczenia znajdujących się w barze mebli oraz kradzież między innymi jego wyposażenia. Zostały one osadzone w policyjnej celi. Jak wynika z policyjnych ustaleń, mimo młodego wieku zatrzymani mieli już wcześniej konflikt z prawem. Dodatkowo przy jednej z osób policjanci znaleźli środki odurzające w postaci marihuany i amfetaminy.

6 mieszkańców powiatu wołomińskiego zdemolowało bar, fot: Policja

Policjanci z Lesznowoli, którzy zajęli się tą sprawą, przedstawili już wszystkim zatrzymanym zarzuty zarówno kradzieży, jak i zniszczenia mienia. Ponadto jeden z mężczyzn usłyszał zarzut posiadania środków odurzających.

źródło: Komenda Stołeczna Policji