Al-Mar Wołomin wygrywa zmagania w Strefie 6!

W lidze w Woli Rasztowskiej nastąpiła zmiana warty! PrefBud Tulewo po dwóch sezonach panowania, w końcu znalazł pogromcę!

Wielki finał był znakomitym widowiskiem. PrefBud na początku drugiej połowy prowadził 2:0, ale w dalszej części spotkania inicjatywę przejął Al-Mar, który z minuty na minutę prezentował się coraz lepiej i wydaje się, że mądrzej rozłożył siły w tym pojedynku. Gdy obrońcy tytułu nie mieli już z czego „depnąć”, to podopieczni Marcina Rychty właśnie wtedy włączyli wyższy bieg, przy stanie 4:4 zdobyli dwie bramki z rzędu i to oni mogli po ostatnim gwizdku otwierać szampany. Brawa za to spotkanie należą się jednak zawodnikom obydwu zespołów, bo stało ono na świetnym poziomie i potwierdziło, iż mamy do czynienia z dwoma zdecydowanie najlepszymi drużynami w zmaganiach.

Jeśli chodzi o pozostałe spotkania 1.ligi, to w rywalizacji o trzecie miejsce lepsze okazały się AutoSzyby, które wyraźnie pokonały OknoTech. Piąta lokata przypadła Al-Maj Car – drużyna z Marek wygrała 3:1 z Black Dragons Team. Z kolei ze starcia o uniknięcie ostatniego miejsca zwycięsko wyszła RDK Szewnica, triumfując 10:5 nad Show Team.

Bad Boys Ostrówek – mistrz 2.ligi, fot: Sportowe WWL

Natomiast w 2.lidze najlepsi okazali się Bad Boys! „Źli Chłopcy” pokonali w minioną niedzielę Drink Team, co przy porażce Woli Rasztowskiej z Magnattem, spowodowało że tytuł pojechał do Ostrówka. Brązowe medale za trzecie miejsce powędrują z kolei do Old Stars. Ta ekipa to największa pozytywna niespodzianka rozgrywek i wygrywając z Kustoszami podstemplowała swój dobry sezon. Na czwartej lokacie skończyło natomiast Retro i chociaż apetyty były większe, to triumf w weekend nad FC Radzymin na pewno trochę osłodził drużynie to drobne niepowodzenie.

Finałową kolejkę jak zwykle można było obejrzeć na żywo z komentarzem na kanale YT Strefy 6. Transmisja cieszyła się dużym zainteresowaniem, a kluczowe momenty meczu o złoto śledziło blisko 100 osób! Powtórkę z tego wydarzenia można obejrzeć poniżej (zachęcamy też do subskrypcji kanału – TUTAJ).

Tym sposobem szósta edycja przeszła do historii. Organizatorom pozostało już tylko wręczenie nagród. A kiedy następny sezon? Do niego jeszcze sporo czasu, albowiem edycja nr 7 planowana jest na marzec 2023. I jeśli ktoś byłby zainteresowany udziałem, to po więcej informacji informacji odsyłamy na www.strefa6.pl