Amatorski turniej siatkówki plażowej o Puchar Prezesa MSG

W sobotę 18 sierpnia na boisku przy „Kwitnącym Osiedlu” w Markach odbył się organizowany przez Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze amatorski turniej siatkówki plażowej.

Gdy wakacyjne słońce nie odpuszcza prawie każdy chciałby się znaleźć na plaży. Dlatego został zorganizowana plaża w Markach, a na niej rozegrany turniej siatkówki plażowej. W amatorskim turnieju siatkówki plażowej o Puchar Prezesa Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego wzięło udział 14 drużyn.

Turniej odbył się na  boisku przy ulicy Zakątek, na tyłach Kwitnącego Osiedla (dojazd od ulicy Okólnej). Zawody miały charakter amatorski, liczyła się przede wszystkim dobra zabawa i integracja mareckiego społeczeństwa.

Turniej odbył się pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Marki Jacka Orycha. Pierwsze miejsce zajęła drużyna Miklewicz&Orłowski Kamil Miklewicz, Mariusz Orłowski, na drugim miejscu znaleźli się Marki Team w składzie Tomasz Goll i Piotr Przychodzki. Trzecie miejsce zajęła drużyna Bułka z Masłem reprezentowana przez Roberta Grymkowskiego i Łukasza Suta.