AMP GOOL członkiem prestiżowego Stowarzyszenia PASS

AMP GOOL członkiem prestiżowego Stowarzyszenia PASS

Akademia Młodego Piłkarza GOOL dołączyła do Stowarzyszenia Szkółek i Akademii Piłkarskich PASS. Stowarzyszenie jest inicjatywą integrującą całe środowisko dziecięcej i młodzieżowej piłki nożnej w Polsce.

Razem dla piłki! – jest to główne hasło stowarzyszenia, które ma na celu wzmacnianie współpracy między szkółkami i akademiami piłkarskimi w Polsce. Stowarzyszenie chce zwiększać poziom szkolenia, poprzez prowadzenie działalności edukacyjnej, ocenianie przyjętych rozwiązań i przepisów związkowych, wychodzenie z inicjatywami, a także pozyskiwanie środków na rozwój projektów piłkarskich. Jednocześnie Prezes Zarządu KS AMP GOOL Pan Jakub Szcześniak został powołany do Zarządu Stowarzyszenia.

Na pierwszym spotkaniu Zarząd (Piotr Matecki – Prezes Zarządu, Damian Stopa – Członek Zarządu, Jakub Szcześniak – Członek Zarządu) przedstawił najważniejsze cele i zadania Stowarzyszenia na najbliższy czas, a w otwartej dyskusji poruszono najważniejsze kwestie związane z rozwojem piłki nożnej w Polsce.

”Mamy nadzieję, że współpraca między nasza Akademią, a Stowarzyszeniem PASS będzie bardzo owocna, oraz przyczyni się do zmiany polskiej piłki nożnej na lepsze!” – mówią przedstawiciele AMP GOOL.

Więcej informacji na stronach www.ampgool.pl oraz www.razemdlapilki.com.