Będzie powtórka hitowego spotkania w 1.lidze Strefy 6!

Drink Team - Retro Squad, fot: Sportowe WWL

To będzie sytuacja bez precedensu w lidze w Woli Rasztowskiej. Dojdzie bowiem do powtórzenia meczu między Prefbudem a AutoSzybami.

Dlaczego doszło do tego, że spotkanie, które przecież zostało rozegrane, będzie miało swój bis? Otóż w ekipie AutoSzyb w jednym momencie przebywało na boisku dwóch zawodników zrzeszonych powyżej A-Klasy, co zgodnie z regulaminem S6 jest zabronione. Ten zespół wygrał co prawda na boisku, ale groził mu walkower. PrefBud uznał jednak, że woli tę potyczkę rozstrzygnąć jeszcze raz w sprawiedliwych warunkach, aniżeli wyciągać rękę po trzy punkty bez gry. I taka postawa jest godna naśladowania. A jak wyglądały wyniki pozostałych meczów w elicie? Al-Mar pokonał 7:2 RDK Szewnicę, OknoTech Radzymin wygrał 2:1 z Black Dragons Team, a w spotkaniu, które rozstrzygnęło się w ostatniej akcji Al-Maj Car okazał się o jedną bramkę lepszy od Show Teamu.

AutoSzyby – PrefBud Tulewo, fot: Sportowe WWL

W 2.lidze obyło się bez niespodzianek. Chociaż jednej było blisko, bo liderująca tabeli Wola Rasztowska przegrywała z Old Stars Team już 0:3, ale w końcu się otrząsnęła, zdobyła cztery gole z rzędu i wygrała 4:3. Całą pulę do swojego dorobku dopisał też vicelider, a więc Bad Boys Ostrówek. Źli Chłopcy mimo iż wygrali z FC Radzymin tylko 3:1, to byli dużo lepsi. W coraz lepszej formie jest za to Magnatt – drużyna z Wołomina już drugą kolejną niedzielę zapisuje na plus – tym razem o ich sile przekonali się Kustosze. Fatalnej passy nie potrafi za to przerwać Drink Team. Mimo, że ta ekipa ma naprawdę fajnych zawodników, to nie potrafi tego przełożyć na punkty i przeciwko Retro było niestety tak samo.

Mimo kapryśnej pogody, wszystkie spotkania jakie zostały rozegrane w ramach 4.kolejki można było zobaczyć na żywo na kanale YT Strefy 6. Relacja potrwała ponad osiem godzin i można ją odtworzyć poniżej (zachęcamy też do subskrypcji kanału – TUTAJ).

A w najbliższą niedzielę w Strefie Szóstek zostanie rozgrywany Puchar Ligi! Grupy są już rozlosowane a dodajmy, że trofeum będzie broniła RDK Szewnica. Po więcej informacji zapraszamy na www.strefa6.pl