„Better Together” Edycja III – czas start

„Better Together” Edycja III - czas start

Powstaniu projektu Powiatowe Spotkania Piłkarskie „Better Together”, przyświeca idea umożliwienia dzieciom o różnych umiejętnościach piłkarskich, gry w rozgrywkach meczowych na poziomie powiatowym.

Jesteśmy zdania, że najlepszym sposobem na rozwój młodego zawodnika jest rywalizacja z rówieśnikami, o zbliżonym poziomie sportowym. Nasze Spotkania są uzupełnieniem rozgrywek organizowanych przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej, gdzie kluby wybierają na mecze najlepszych zawodników. W Powiatowych Spotkaniach Piłkarskich „Better Together” biorą udział jedynie zawodnicy, którzy na co dzień nie biorą udziału w rozgrywkach ligowych, pozbawionych gry meczowej i często odstawionych na boczny tor.

W naszych rozgrywkach końcowy wynik nie jest istotny, liczy się umożliwienie rozwoju poprzez sportową rywalizację meczową. Nie liczymy bramek, punktów. Liczy się tylko dobra, sportowa zabawa.

Powiatowe Spotkania Piłkarskie „Better Together” jednoczą kluby piłkarskie powiatu w przyjaznej atmosferze i poszanowaniu zasad fair play.

Do tegorocznej edycji przystąpiły kluby:
Ząbkovia Ząbki
AMP GOOL Wołomin
Mazur Radzymin
Orły Zielonka
Agape

Kategorie wiekowe 2010/9, 2011/12 i 2012/13. Łącznie ponad 100 zawodników. W dalszym ciągu można jeszcze dołączyć do rozgrywek w tym celu prosimy o kontakt z organizatorem: 666-111-775

Serdeczne podziękowania dla:
– Starostwa Wołomińskiego – współorganizatora rozgrywek, bez którego wsparcia idea nie mogłoby się odbyć.
– Burmistrza Wołomina – za objęcie patronatem rozgrywek.

Warto dodać, że patronat nad rozgrywkami objął również Polski Związek Piłki Nożnej. Dziękujemy za objęcie patronatem medialnym: WWL24, wkrótce relacja!

„Better Together” Edycja III – czas start