Bił, poniżał – dostał zakaz zbliżania się do rodziny i dozór

Policja, fot: fotolia.com

Funkcjonariusze z komisariatu w Radzyminie zatrzymali 46-letniego Artura K., który znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją żoną oraz trójką dzieci.

Policjanci z komisariatu w Radzyminie kolejny raz otrzymali zgłoszenie o awanturującym się mężczyźnie. Zgłaszająca interwencję policyjną jedna z kobiet oraz cała jej rodzina byli znani miejscowym funkcjonariuszom. W ich domu często dochodziło do awantur wszczynanych przez 46-letniego męża i ojca trójki dzieci. Ten będąc pod wpływem alkoholu nie tylko używał wobec najbliższych słów obelżywych lecz również groził im uszkodzeniem ciała i pozbawieniem życia. Wielokrotnie słowa przeradzały się w czyny, wówczas sprawca przemocy w rodzinie bił, szarpał, popychał swoją żonę oraz dzieci.

Policjanci zatrzymali mężczyznę i umieścili w policyjnej celi. Złożyli też w prokuraturze rejonowej w Wołominie materiały z przeprowadzonego postępowania wobec 46-letniego Artura K. Prokurator zadecydował o zastosowaniu wobec niego policyjnego dozoru, oraz nakazał natychmiastowe opuszczenie miejsca zamieszkania i zakazał zbliżania się do poszkodowanych. Teraz może mu grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: Komenda Powiatowa Policji w Wołominie