Black Friday! Szaleństwo zakupów w Galerii Wołomin!

Dzień po Święcie Dziękczynienia to w Stanach Zjednoczonych tradycyjny Black Friday, czyli Czarny Piątek. To czas, kiedy sieci handlowe oferują zniżki i okazje rozpoczynając sezon zakupów przed świętami Bożego Narodzenia i przyciągając miliony łowców okazji. Zwyczaj przyjął się również w Polsce, zyskując z roku na rok coraz więcej zwolenników. Klimat amerykańskich rabatów będzie można poczuć także w Galerii Wołomin, która zaprasza na Black Friday. Już w piątek, 29 listopada, w Galerii rozpocznie się zakupowe szaleństwo! Takiej okazji nie można przegapić!

Jak wynika z badań*, to właśnie zakupy najbardziej odprężają. Sezon jesienno-zimowy, to nie tylko czas w roku, kiedy poszukujemy więcej pozytywnych emocji, ale także doskonały moment na odświeżenie lub uzupełnienie garderoby. Dlatego Galeria Wołomin zaprasza na „Black Friday” pełen niepowtarzalnych promocji i rabatów, z których po prostu trzeba skorzystać, ponieważ taka okazja zdarza się raz w roku! Dlatego w najbliższy piątek sklepy i butiki na terenie Galerii zaoferują w wyjątkowych cenach swój asortyment! To nie lada gratka dla tropicieli rabatów, pasjonatów mody i aktualnych trendów.

Klienci będą mogli uzupełnić garderobę na sezon jesienno-zimowy w wyjątkowych, promocyjnych cenach. Największe, bo 80-procentowe obniżki, będzie można upolować w SWISS, a niewiele niższe, bo aż 70-procentowe m.in. w sklepach odzieżowych Carry, New Yorker czy drogerii Kontigo. Ciekawe promocje przygotował dla swoich klientów także punkt Vision Express. Osoby planujące remont lub zmianę wystroju wnętrza z pewnością ucieszą duże zniżki w sklepie JYSK. Odwiedzający, którzy planują uzupełnić garderobę o modną odzież i dodatki znajdą 50 proc. rabaty w wybranych butikach z modą damską oraz męską. Pełną listę sklepów i punktów usługowych, które zaoferują wyjątkowe promocje można sprawdzić na stronie www centrum, profilu facebookowym Galerii Wołomin, a także na witrynach wybranych sklepów.

– Black Friday to prawdziwe wielkie święto rabatów. Już w najbliższy piątek, 29 listopada, nasze sklepy zaoferują atrakcyjne promocje, które sięgną nawet 80 proc. To doskonała okazja, by uzupełnić braki w garderobie, zaopatrzyć się na zimowy sezon, ale również pomyśleć już o pierwszych prezentach pod choinkę dla siebie i bliskich – komentuje Monika Kupryjaniuk, Regional Marketing Manager, NEPI Rockcastle.

O obiekcie:
Galeria Wołomin to nowoczesny obiekt handlowo-rozrywkowy przyciągający klientów niezwykłą atmosferą oraz bogatą ofertą. Na powierzchni 25 tys. mkw. GLA znajduje się 90 sklepów renomowanych polskich i zagranicznych sieci, m.in., komplet marek z grupy LPP SA, markety elektroniczne Media Expert oraz Euro RTV AGD, 4-salowe kino Helios, klub fitness Zdrofit, a także hipermarket spożywczy Carrefour. Portfolio galerii uzupełniają lokalni przedsiębiorcy, popularne restauracje, drogerie a także salony z wyposażeniem wnętrz: Black Red White, Jysk, Abra, Komfort. Właścicielami obiektu są NEPI Rockcastle i Acteeum Group. Za zarządzanie centrum handlowym odpowiada firma CBRE Sp. z o.o.

*W materiale wykorzystano odniesienia do badań opinii wykonanych przez Instytut Badania Opinii RMF FM oraz do badań naukowych na temat psychologicznych sposobów poprawy nastroju, autorstwa dr Katherine Nelson z University of the South in Sewanee w Tennessee.

Więcej informacji można znaleźć na:

https://galeriawolomin.pl/
https://www.facebook.com/galeria.wolomin/

Komentarze