Chwyć czerwoną nitkę w Galerii Wołomin

Chwyć czerwoną nitkę w Galerii Wołomin

W sobotę 23 czerwca w godzinach 11:00 – 17:00 Galeria Wołomin wraz z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie organizuje wydarzenie pt. „Chwyć czerwoną nitkę” połączone z akcją krwiodawstwa.

Już w najbliższą sobotę zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą oddać krew, na parking Galerii Wołomin, gdzie stanie ambulans RCKiK. Rejestracja dawców odbywać się będzie w godzinach: 11.00 – 16.00.

Na wszystkich, którzy w tym dniu oddadzą krew, czekają upominki od Galerii Wołomin.
Klientów zapraszamy również do strefy czerwonej nitki wewnątrz centrum, gdzie pracownicy RCKiK opowiedzą o krwiodawstwie oraz o grupach krwi. W tym czasie dzieci, pod okiem animatorów będą mogły pomalować buzię, pokonać pajęczynę z czerwonej nitki, a także zjeść kolorową watę cukrową.

Każdy klient będzie mógł sobie również zrobić zdjęcie w fotobudce. Partnerem medialnym akcji jest Radio KOLOR, które w tym dniu będzie prowadziło studio na żywo na terenie Galerii Wołomin.

Chwyć czerwoną nitkę w Galerii Wołomin

Informację na temat akcji znajdą Państwo również na stronie internetowej Galerii Wołomin.
Atrakcje będą się odbywały wewnątrz Galerii Wołomin, w strefie pomiędzy sklepami Martes Sport a RTV Euro AGD i są bezpłatne. Chwyć czerwoną nitkę – by ocalić czyjeś życie…