mecz Ursynów - WLSP, fot. Linda Gajewska

Pierwsze 10 meczów trzeciej edycji Futboligi za nami. Chociaż pogoda nie sprzyjała, wszystkie spotkania doszły do skutku, a zdecydowana większość z nich trzymała w napięciu do samego końca.

Paradoksalnie więcej spotkań, które dość szybko rozstrzygnęły się na korzyść jednej ze stron, było w pierwszej lidze. Tutaj główni faworyci rozgrywek czyli Al-Mar, Kati-Kominki oraz Andromeda wygrały swoje starcia bezapelacyjnie, różnicą trzech lub więcej bramek. Czyżby miało to oznaczać, że to właśnie one rozstrzygną między sobą medale na koniec sezonu? Nie można tego wykluczyć, chociaż z wyciąganiem podobnych wniosków, trzeba jeszcze trochę poczekać.

W drugiej lidze doszło z kolei do kilku niespodzianek. Za takie trzeba uznać zwycięstwo Ursynowa z WLSP czy sukces Promilu Wola nad Incognito. Nieźle zaprezentowali się też debiutanci – JFK Warszawa zremisowali 3:3 z OSK Auto-Rak, z kolei AS Marcova wygrał 3:1 z Retro Squad, chociaż jeszcze do 25 minuty przegrywał 0:1.

Reklama

Warto odnotować, że wraz ze startem sezonu, na oficjalnej stronie rozgrywek ruszyła też zabawa w Ligę Typerów. Wszyscy, którzy dobrze się czują w obstawianiu spotkań, mogą spróbować swoich sił i wygrywać nagrody. Więcej szczegółów można znaleźć na www.futboliga.pl

źródło: Futboliga

Komentarze