Czasowa zmiana organizacji ruchu w Ossowie

Zakaz wjazdu, fot: fotolia.com

Znamy organizację ruchu podczas obchodów „Cudu nad Wisłą” 15 sierpnia w Ossowie, natomiast dzięki firmie Stalko z Zielonki uczestnicy obchodów będą mogli bezpłatnie przybyć zabytkowym autobusem po trasie Wołomin-Ossów-Wołomin.

Dla kierowców jadących od trasy wojewódzkiej 634 – skręcając w ul. Hallera, ul. Matarewicza do godziny 9.30 ruch dwustronny, bezpośrednio do Majdanu.

Od godziny 9.30 wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy, skręt w ul. Grabiczną. Podobnie, dla jadących od strony Majdanu do godz. 9.30 ruch dwustronny do drogi 634. Po tej godzinie ruch dwustronny, ale tylko do drogi prowadzącej do kaplicy w Ossowie. Kierujący pojazdem będą dokonywali tzw. „nawrotki” na wysokości wjazdu na parking przy ul. Matarewicza – zostanie zorganizowane mini rondo.

Czasowa zmiana organizacji ruchu w Ossowie

Na odcinku od skrzyżowania ul. Materewicza z ul. Grabiczną oraz z przeciwnej strony, czyli skrzyżowania Materewicza z drogą do kaplicy, będzie obowiązywała strefa ograniczonego ruchu oraz część całkowitego wyłączenia z ruchu kołowego.

W dniu 15 sierpnia, firma Stalko z Zielonki, zapewni dla uczestników obchodów 99. rocznicy „Cudu nad Wisłą” w Ossowie bezpłatny przejazd zabytkowym autobusem. Począwszy od godz. 9.00 z przystanku przy Pl. 3 Maja w Wołominie w kierunku Ossowa ruszy pierwszy autobus. Na poboczu obok ogrodzenia parkingu przy ul. Matarewicza będzie tymczasowy przystanek autobusu historycznego.

Czasowa zmiana organizacji ruchu w Ossowie