Dokonał kradzieży roweru – czy znasz tego mężczyznę?

Dokonał kradzieży roweru - czy znasz tego mężczyznę?, fot: policja.pl

Policjanci z Komisariatu Policji w Tłuszczu prowadzą czynności w sprawie kradzieży z klatki schodowej budynku wielorodzinnego w Tłuszczu przy ul. Warszawskiej 73 przez n/n osobę roweru. Każdy, kto rozpoznaje widocznego na zdjęciach mężczyznę proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Szkolnej 6 w Tłuszczu.

Komisariat Policji w Tłuszczu prowadził postępowanie przygotowawcze dotyczące kradzieży w dniu 5 lutego 2021 roku z klatki schodowej budynku wielorodzinnego w Tłuszczu przy ul. Warszawskiej 73 roweru.

W toku prowadzonego postępowania zabezpieczono nagranie monitoringu z miejsca zdarzenia, na którym widoczny jest wizerunek osoby podejrzewanej o zaistniałe przestępstwo.

Wszystkie osoby mogące posiadać informację na temat mężczyzny ze zdjęć proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Tłuszczu ul. Szkolnej 6 tel. 47 72 47 702 (703), lub z Komendą Powiatową Policji w Wołominie tel. 22 776 20 21, lub z najbliższą jednostką Policji, informacje można również przekazać za pośrednictwem adresu: komendant.kp-tluszcz@ksp.policja.gov.pl.