Dokonał przywłaszczenia wyrobów jubilerskich

Dokonał przywłaszczenia wyrobów jubilerskich, fot: policja.pl

Policjanci z Komisariatu Policji w Markach prowadzą czynności w sprawie przywłaszczenia w dniu 8 stycznia 2020 r w Markach przy ul. Piłsudskiego wyrobów jubilerskich. Każdy, kto rozpoznaje widocznego na zdjęciach mężczyznę proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami.

Komisariat Policji w Markach prowadził postępowanie przygotowawcze w sprawie zaistniałej w dniu 08.01.2020 roku w godz. od 10:00 do godz. 10:30 w Markach przy ul. Piłsudskiego 89, gdzie n/n sprawca wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonego dokonał zaboru w celu przywłaszczenia wyrobów jubilerskich w postaci trzech złotych pierścionków o łącznej wartości 3950 zł, złotego sygnetu z kopertą w kształcie prostokąta z osadzonym w niej kamieniem typu onyks koloru czarnego i rzeźbionymi bokami o wartości 1990 zł, trzech złotych bransolet o łącznej wartości 3350 zł w wyniku czego powstały straty na łączną kwotę 10740 zł.

W toku prowadzonego postępowania zabezpieczono nagranie monitoringu z miejsca zdarzenia, na którym widoczny jest wizerunek osoby podejrzewanej o zaistniałe przestępstwo. Ta sama osoba mogła również dokonywać kradzieży w innych zakładach jubilerskich.

Wszystkie osoby mogące posiadać informację na temat mężczyzny ze zdjęć proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Markach ul. Sportowej 5 tel. 22 781 20 23, 47 72 47 761, lub z Komendą Powiatową Policji w Wołominie tel. 22 776 20 21, lub z najbliższą jednostką Policji, informacje można również przekazać za pośrednictwem adresu: komendant.kp-marki@ksp.policja.gov.pl.

Dokonał przywłaszczenia wyrobów jubilerskich, fot: policja.pl
Dokonał przywłaszczenia wyrobów jubilerskich, fot: policja.pl