Dołącz do Komitetu Rewitalizacji

Dołącz do Komitetu Rewitalizacji, fot. wolomin.org

Rozpoczął się nabór do Komitetu Rewitalizacji na kolejną kadencję 2024-2027. Jeżeli jesteście Państwo związani z obszarem rewitalizacji i chcecie działać na rzecz rozwoju centrum Wołomina – to jest to zaproszenie właśnie dla Was.

Komitet Rewitalizacji jest organem społecznym, który reprezentuje między innymi mieszkańców ze strefy rewitalizacji, przedsiębiorców, właścicieli nieruchomości oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych. Ze względu na swój kompleksowy charakter komitet jest unikalnym przekaźnikiem oczekiwań społecznych wobec władz gminnych i odwrotnie. Szczególnie teraz, gdy miasto jest na etapie aktualizacji Gminnego Programu Rewitalizacji, Wasz głos jest bardzo ważny.

Nabór jest prowadzony do 20 lutego 2024 roku.

Spotkania komitetu to także możliwość współpracy interesujących osób z różnych kręgów zawodowych. Spotkania odbywają się w miarę potrzeb cyklicznie jednak nie rzadziej niż raz na 6 miesięcy.

– Do tej pory Komitet Rewitalizacji Gminy Wołomin działał naprawdę prężnie i liczymy na to, że utrzyma swój dynamiczny charakter, a nawet pójdzie o krok dalej – czego sobie i Państwu serdecznie życzymy – informuje Urząd Gminy Wołomin.

Szczegóły dotyczące naboru do Komitetu Rewitalizacji dostępne są na stronie Urzędu Gminy Wołomin >>LINK<<.