Dolcan Ząbki vs Mazur Radzymin, fot. WWL24

Ćwierćfinał Pucharu Polski w okręgu warszawskim obfitował w wiele bramek – łącznie piłka trafiała do siatki 9 razy. Lepszy okazał się zespół z Ząbek a środowe spotkanie zakończyło się wynikiem 6:3.

4 października na stadionie w Radzyminie IV ligowy Dolcan Ząbki podejmował występujący w A-klasie Mazur Radzymin. Spotkanie rozpoczęło się od samobójczej bramki gospodarzy. W 10 minucie Dolcan prowadził już 2:0 po strzale Patryka Kozierkiewicza. Piętnaście minut później po faulu na zawodniku Mazura, skutecznie rzut karny wykonał Radosław Gajewski. Drugi rzut karny w 40 minucie należał do Dolcanu – celnie do bramki trafił Paweł Nowacki a kilka minut później wynik na 4:1 ustanowił Łukasz Zaniewski.

W drugiej połowie gospodarze nie poddawali się co poskutkowało bramką Bartłomieja Balcera, który trafił bezpośrednio z rzutu rożnego. Następna bramka Mazura wykonana przez Dariusza Piotrowicza dała nadzieję zawodnikom z Radzymina jednak pod koniec meczu Dolcan w przeciągu dwóch minut strzelił dwie bramki. Pierwsza z nich trafiła na konto Patryka Szeligi a druga Pawła Nowackiego.