Strona główna Sport Piłka nożna Dolcan Ząbki zaliczył trzecią z rzędu porażkę.

Dolcan Ząbki zaliczył trzecią z rzędu porażkę.

1447
Dolcan Ząbki vs Bzura Chodaków, fot: Dolcan Ząbki

Mecz rozegrany w ramach 28 kolejki IV ligi grupy północnej pomiędzy Dolcanem Ząbki i Bzurą Chodaków zakończył się niestety porażką ząbkowskiej drużyny 0:1.

Po trafieniu byłego zawodnika Dolcanu Przemysława Więczka, rewelacyjnie tej wiosny spisująca się drużyna Bzury zapewniła sobie kolejne trzy punkty i zdaje się zupełnie wyparła z pamięci wspomnienia o przerwie zimowej, którą spędziła w strefie spadkowej.

Najbliżej strzelenie gola wyrównującego byli Paweł Barzyc, którego strzał w 17 minucie meczu obronił Sebastian Kotlarski oraz Andrij Rohozin, którego uderzenie z 39 minuty zostało skutecznie zablokowane przez jednego z obrońców gości.

Po zmianie stron ząbkowianie byli nieco bardziej aktywni, nie przekładało się to jednak na konkretne sytuacje pod bramką Bzury. Obrońcy gości grali pewnie i skutecznie, rozbijając nasze ataki oraz inicjując akcje zaczepne, z których co najmniej dwie mogły się w efekcie zakończyć podwyższeniem prowadzenia.