Drugie podejście NLH do Pucharu Polski

Drugie podejście NLH do Pucharu Polski

W niedzielę 11 sierpnia o 16:00 na stadionie kobyłkowskiego Wichru (ulica Napoleona 2A) NLH rozegra spotkanie I rundy Okręgowego Pucharu Polski. Rywalem będzie Narew 93 – podobnie jak NLH jest to zespół niezrzeszony.

W tamtym sezonie zawodnikom Nocnej Ligi Halowej poszło znakomicie – odpadli dopiero w trzeciej rundzie, po heroicznym boju z Agape Białołęka, pokonując po drodze dwie wyżej notowane drużyny (Wisłę Jabłonna i Dąb Wieliszew). Teraz marzy im się przynajmniej powtórzenie tego wyniku. Żeby tak się stało, muszą dobrze rozpocząć – a pierwszy krok chcą postawić właśnie w tę niedzielę. O rywalu nic nie wiadomo, ale z racji dobrych występów przed rokiem jedno jest pewne – to przeciwnicy muszą się bać NLH, a nie odwrotnie.

Więcej informacji na temat tego spotkania znajdziecie na facebookowym wydarzeniu – TUTAJ, do którego dołączenia serdecznie zapraszamy. Znajdziecie tam wypowiedzi zawodników, statystyki, ankietę, ciekawostki i wiele więcej.

Dołączajcie, zapraszajcie do niego swoich znajomych i wpadajcie na stadion – niedziela to dzień wolny od pracy, a tym samym idealna możliwość, by wesprzeć zawodników swoją obecnością i dopingiem. A w razie gdyby z różnych przyczyn nie udało Wam się dotrzeć na obiekt, to wynik na żywo – będziecie mogli śledzić TUTAJ.