Drużynowe Mistrzostwo Mazowsza i 14 medali dla KSW KYOKUSHIN

Drużynowe Mistrzostwo Mazowsza i 14 medali dla KSW KYOKUSHIN, fot: zielonka.pl

Trzecie z rzędu drużynowe mistrzostwo Mazowsza w karate dla zawodników z Zielonki. KSW KYOKUSHIN przywiózł 6 złotych, 5 srebrnych i 3 brązowe medale z Mistrzostw Województwa Mazowieckiego, które odbyły się 29 lutego w Górze Kalwarii. W zawodach udział wzięło 250 zawodników z 22 klubów.

Tytuły mistrzów Mazowsza w konkurencji walk kumite wywalczyli: Gabrysia Majewska, Karol Narożniak, Jakub Malinowski, Bartosz Kazimierczak, Olaf Witkowski oraz Wiktor Sobiech, którzy w swoich kategoriach wagowych zwyciężali zawodników z Piaseczna, Ostrowi Mazowieckiej, Warszawy, Konstancina, Radzymina, Mińska Mazowieckiego, Ostrołęki i Józefowa.

Wicemistrzami Mazowsza zostali: Anna Stankiewicz, Wiktoria i Mateusz Kornaccy, Jan Skrzeczkowski i Alex Goławski, a brązowe medale zdobyli: Oliwia Atłas, Adam Deptuła i Mateusz Stankiewicz. Sędzią na turnieju był sensei Marcin Miller, a już za tydzień reprezentanci KSW KYOKUSHIN wezmą udział Mistrzostwach Makroregionu w Chełmie, które będą ostateczną kwalifikacją do Mistrzostw Polski i Europy.