Dzień Dziecka w Galerii Wołomin

Dzień Dziecka w Galerii Wołomin, ilustracja: galeriawolomin.pl

Maj przebiega w Galerii Wołomin pod znakiem pszczół. Poznaliśmy siedmiu wesołych przedstawicieli pszczelej rodziny w postaci maskotek, które można kolekcjonować za zakupy w galerii.

Ale 1 czerwca w Galerii Wołomin jeszcze bardziej zaroi się od pszczółek – z okazji Dnia Dziecka galeria zaprasza wszystkie dzieci do udziału w ekscytującym konkursie Pszczela wyprawa! Na uczestników specjalnej zabawy czekają wakacyjne nagrody z pszczelim motywem.

Jak wziąć udział w konkursie?
1 czerwca, w godzinach 12:00 – 21:00 należy odwiedzić Galerię Wołomin i z Punktu Obsługi Konkursu pobrać specjalną mapę konkursową. Do udziału w zabawie niezbędny będzie smartfon lub tablet, umożliwiający skanowanie kodów QR. Po odebraniu mapy należy zarejestrować swój udział na stronie cowulubzyczy.pl i można rozpocząć poszukiwania 15. naklejek z wizerunkiem uroczych pszczółek! Każdy nowy zeskanowany kod to kolejna wirtualna naklejka pszczółki na telefonie – po odnalezieniu ostatniej na ekranie pojawi się pytanie „Dlaczego należy chronić pszczoły?”, na które trzeba odpowiedzieć jednym zdaniem.

3 najlepszych uczestników o wygranej zostanie poinformowanych telefonicznie. Zostaną oni nagrodzeni wakacyjnymi nagrodami – pszczółkowymi, pasiastymi walizeczkami oraz rodzinnymi grami logicznymi Honey combs. Regulamin konkursu dostępny będzie w Punkcie Obsługi Konkursu oraz na stronie konkursowej.

Ostatnie dni Pszczółkowej promocji
1 czerwca to również ostatni dzień Pszczółkowej promocji – akcji, w której za zakupy klienci otrzymują naklejki do specjalnej książeczki. Zebranie 5 naklejek upoważnia do odbioru jednej maskotki pszczółki – do wyboru jeden z siedmiu wzorów: Głodny Włodek, Wesoły Tomek, Silny Piotruś, Królowa Karolinka, Budowniczy Wojtek, Zalatany Marek i malutka Larwa Laura. Pszczółkowa maskotka to idealny prezent na Dzień Dziecka.