Dzień Kobiet w Miejskim Domu Kultury w Wołominie

Dzień Kobiet w Miejskim Domu Kultury w Wołominie

Dzień Kobiet coraz bliżej, a MDK Wołomin zaprasza Panie z Wołomina i okolic na wiele wartościowych i ciekawych wydarzeń w związku z tym świętem.

W tym roku obchody Dnia Kobiet zaczynamy już od piątku 3 marca 2023 przepiękną makramową wystawą Marty Stelągowskiej. W ramach wystawy zapraszamy na:
• artystyczne warsztaty „Makramowy liść BOHO”, które odbędą się w Galerii Oranżeria MDK o godzinie 17:00. Liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona zapraszamy wszystkich chętnych powyżej 8 roku życia. Warsztaty potrwają ok. 2 h

Dzień Kobiet w Miejskim Domu Kultury w Wołominie

W sobotę 4 marca zaplanowaliśmy natomiast dla wszystkich chętnych Pań:
• ZAJĘCIA Z SAMOOBRONY KOBIET
Prowadząca: Joanna Polak (TROYA FIGHT CLUB Wołomin)
START: 4 marca 2023 o godzinie 14:00 w Sali 39 MDK Wołomin
Uczestniczki kursu będą miały okazję zdobyć konkretną wiedzę, jaką technikę i w jakim momencie zastosować w sytuacji zagrożenia przez napastnika. W trakcie zajęć kobiety dowiedzą się jakie są SKUTECZNE techniki zarówno obrony, jak również unikania niebezpiecznych sytuacji.
Podczas zajęć z samoobrony zostaną omówione następuje techniki:
– wyjście z chwytu za rękę/ręce (dźwignie na nadgarstek),
– wyjście z duszenia od tyłu, od przodu,
– wyjście z objęcia od tyłu bez blokady rąk,
– wyjście z chwytu od tyłu/przodu z blokowaniem rąk przez napastnika.
Kurs samoobrony dla kobiet pozwala nabyć dobre nawyki obronne. To cenne umiejętności, które warto wypracować dla poczucia własnego bezpieczeństwa.
Bilety w bardzo atrakcyjnej cenie za jedyne 15 zł
LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA.

Dzień Kobiet w Miejskim Domu Kultury w Wołominie

• Tegoroczna gala z okazji DNIA KOBIET zaplanowana jest na 5 marca 2023 roku w niedzielę.
Tego dnia zapraszamy wszystkie Panie do MDK Wołomin. Specjalnie dla Was Drogie Panie przygotowaliśmy moc atrakcji.
– Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 16:00 POKAZEM FINAŁOWYM metamorfoz „Kobieta odNOWA”. Projekt obejmuje kompleksową zmianę wizerunku 4 wybranych kandydatek, począwszy od analizy kolorystycznej, makijażu, manicure, a skończywszy na doborze bielizny oraz stroju. Przebieg metamorfozy oraz jej efekt finalistki będą przedstawiały podczas pokazu na scenie
– Kolejnym zaplanowanym punktem programu jest występ energetycznej rodowitej włoszki Cristiny Catese. Kobiety pełnej pozytywnej energii, zarażającą radością życia, a do tego zdolnej i doświadczonej Szefowej kuchni.
– Następnie zaprosimy na modowy akcent… z pewnością fantastyczną atrakcją wieczoru będzie pokaz mody, zorganizowany przez Blankę Gankowską, właścicielkę Salonów Madame bra-fittingu. Modelki podczas pokazu zaprezentują bieliznę i stroje kąpielowe w wiodących trendach na wiosnę/lato 2023.
– Szykujemy również dużą dawkę rozrywki! Gwiazdami tego kobiecego wieczoru będą Bombelki, zespół utalentowanych pasjonatów muzyki, który zaprezentuje znane i chwytające za serce utwory ze specjalną dedykacją dla Wszystkich Pań.
– Dodatkowo podczas naszego wieczoru stworzymy strefę ze stoiskami z branży MODOWEJ i BEAUTY. Będzie to idealna przestrzeń do nawiązania relacji miedzy przedsiębiorczyniami, a klientkami. Na stoiskach partnerów będzie można zapoznać się z ofertą, zaczerpnąć informacji oraz zakupić produkty. Niektórzy z naszych partnerów przygotują specjalne oferty z okazji celebracji Święta Kobiet.

Szczegóły
Miejski Dom Kultury w Wołominie; ul. Mariańska 7
5 marca 2023
Godzina rozpoczęcia: 16:00
Godzina zakończenia: ok.21:00
WSTĘP NA WYDARZENIE JEST BEZPŁATNY Zapraszamy do dołączenia o dowolnej porze.
Zapraszamy wszystkie Panie do udziału w wydarzeniu organizowanego przez Miejski Dom Kultury w Wołominie, którego Patronem jest Burmistrz Wołomina Elżbieta Radwan.

Dzień Kobiet w Miejskim Domu Kultury w Wołominie