Gala finałowa STARadzymin 2022

Spotkania teatralne STARardzymin to coroczna impreza (organizowana od 2013 r.) mająca na celu integrację artystyczną, teatralną, wokalną, estradową uzdolnionych dzieci i młodzieży (od 7 do 18 lat) z terenu powiatu wołomińskiego. Festiwal ma charakter otwarty i jest bezpłatny.

Skierowany jest do grup artystycznych prowadzonych przez nauczycieli i instruktorów artystycznych w przedszkolach, szkołach podstawowych i ponadpodstawowych oraz domach kultury w całym powiecie. Uczestnicy Spotkań oceniani są przez jury (złożone w tym roku z aktorów i dziennikarki). Przyznawane są nagrody w postaci kryształowych statuetek z trójwymiarowym logo Festiwalu zawierającym gwiazdę (z ang. STAR) w 4 grupach wiekowych w 5 kategoriach oraz nagrody książkowe i dyplomy.

Patronem honorowym Festiwalu była od początku do swojej śmierci pani Wanda Chotomska – znana i lubiana poetka pisząca wiersze dla dzieci, w imieniu której na galę przyjeżdżała jej córka, Ewa Chotomska. Obecnie Festiwal jest organizowany imieniem Wandy Chotomskiej, a patronat objęła Ewa Chotomska obok Burmistrza Radzymina Krzysztofa Chacińskiego.

Wydarzenie odbędzie się w Scenie Cegielnia w Radzyminie 18 września, g. 17.00.

WSTĘP WOLNY!

Gala finałowa STARadzymin 2022