Galeria Wołomin zaprasza na przygodę z Pidżamersami

Szkolenie na superbohatera, przejażdżka megaszybkim Kot-Autem, balonowe wynalazki Romea i ratowanie miasta przed chmurami Luny – to tylko niektóre z atrakcji, jakie Galeria Wołomin przygotowała z myślą o najmłodszych klientach. Już w sobotę 19 października, Galerię odwiedzą obdarzeni niezwykłymi mocami bohaterowie kreskówki – Pidżamersi.

Bohaterowie w pidżamach
Kto w dzieciństwie nie marzył o magicznej różdżce? Któż nie chciał podróżować w czasie lub ratować świata przed złem? Choć różdżki odeszły już do lamusa, zastąpione przez magiczne bransoletki, pewne pragnienia pozostają uniwersalne. Dziś dziecięcą wyobraźnią rządzi sympatyczna trójka Pidżamersów. Na co dzień zwykłe dzieciaki, w nocy z pomocą czarodziejskich bransoletek przeobrażają się w superbohaterów: Sowellę, Kotboya i Geksona. Łatwo rozpoznawalna dzięki charakterystycznym kostiumom, trójka śmiałków w kolejnych odcinkach animowanego serialu zmaga się z siłami nocy: Luną, Romeo oraz Nocnym Nindżą. I zawsze wygrywa.

Zostań Pidżamersem w Galerii Wołomin!
Niejeden fan kreskówki o superbohaterach chciałby przekonać się, jak to jest być prawdziwym Pidżamersem. Na szczęście już wkrótce będzie to możliwe. W sobotę, 19 października, w specjalnej magicznej strefie zabaw w Galerii Wołomin przez cały dzień na fanów superbohaterów czekać będzie mnóstwo atrakcji związanych z ich ulubionym filmem. Miłośnicy Sowelli, Kotboya i Geksona zaraz po wejściu do strefy będą mogli przygotować dla siebie maskę ulubionego bohatera, a następnie, już, jako Pidżamers, przeżyć nie lada przygodę w kolejnych sektorach tematycznych. Wszyscy amatorzy mocnych wrażeń będą mieli okazję pościgać się Kot-Autami, które są superszybkie i superbezpieczne. Ciekawscy chętnie zajrzą do laboratorium Romea, gdzie spotkają balonowe zwierzaki i przekonają się, czy balony naprawdę świecą w ciemności. Przed małymi śmiałkami trening na superbohatera, po ukończeniu, którego będą mogli samodzielnie ratować miasto przed siłami nocy. Jak doskonale wie każdy fan Pidżamersów, niezbędne są do tego konkretne moce, dlatego uczestnicy treningu sprawdzą, czy mają wzrok jak Sowella (szukając świecących gwiazdek w tunelu), chwyt jak Gekson (rzucając do celu „przylepcem”) i zręczność Kotboya (wykonując koto-skok). Po szkoleniu przed odważnymi – wyzwanie, czyli: ratowanie miasta przed chmurami Luny, a kto po wykonaniu tej trudnej misji nie będzie się czuł zmęczony, może wziąć udział w innych zabawach. Przez cały dzień w Pidżamersowej krainie odbywać się będzie wspólne śpiewanie piosenek związanych z kreskówką, tańce i malowanie magicznymi farbami. To jeszcze nie wszystko.

Galeria Wołomin zaprasza na przygodę z Pidżamersami

Zabierz Pidżamersa do domu
Na specjalnym foto-stanowisku można sobie będzie zrobić selfie z Pidżamersami i uścisnąć dłoń prawdziwemu Kotboyowi, który tego dnia wpadnie w odwiedziny do Galerii Wołomin. Każde dziecko, które będzie miało ochotę na więcej pamiątkowych upominków może wystartować w jednym z wielu zaplanowanych na ten dzień konkursów czy zabaw. W każdym z nich można zgarnąć naprawdę atrakcyjne Pidżamersowe gadżety.

Reklama

O obiekcie:
Galeria Wołomin to nowoczesny obiekt handlowo-rozrywkowy przyciągający klientów niezwykłą atmosferą oraz bogatą ofertą. Na powierzchni 25 tys. mkw. GLA znajduje się 90 sklepów renomowanych polskich i zagranicznych sieci, m.in., komplet marek z grupy LPP SA, markety elektroniczne Media Expert oraz Euro RTV AGD, 4-salowe kino Helios, klub fitness Zdrofit, a także hipermarket spożywczy Carrefour. Portfolio galerii uzupełniają lokalni przedsiębiorcy, popularne restauracje, drogerie a także salony z wyposażeniem wnętrz: Black Red White, Jysk, Abra, Komfort. Właścicielami obiektu są NEPI Rockcastle i Acteeum Group.Za zarządzanie centrum handlowym odpowiada firma CBRE Sp. z o.o.

Więcej informacji można znaleźć na:

https://galeriawolomin.pl/
https://www.facebook.com/galeria.wolomin/

Komentarze