Giełda płyt winylowych w Galerii Wołomin

Giełda płyt winylowych w Galerii Wołomin

Już 7 czerwca, na klientów Galerii Wołomin czeka niepowtarzalna gratka. Wszystko to, za sprawą wyjątkowego wydarzenia – Giełdy płyt winylowych. Na miejscu będzie można nie tylko znaleźć interesujące tytuły, lecz także odsłuchać je na profesjonalnym sprzęcie i zasięgnąć porad specjalistów.

Płyty winylowe ponownie wracają do łask – ich sprzedaż rośnie gwałtownie na całym świecie. Przez ponad wiek były one jedynym istniejącym nośnikiem dźwięku. Kiedyś niezbędne wszystkim melomanom, dziś stały się przedmiotem zainteresowania kolekcjonerów. Nic w tym dziwnego – utwory odtwarzane tym sposobem charakteryzują się niepowtarzalnym brzmieniem.

– W cyfrowym społeczeństwie, zaczynamy tęsknić za fizycznymi przedmiotami. Gramofony wraz z kolekcjami płyt stają się także stylowymi dodatkami wnętrz. Zazwyczaj również same winyle wraz ze swoimi unikatowymi okładkami bywają małymi dziełami sztuki – mówi, Sławomir Sokołowski, Organizator Giełdy winyli w Galerii Wołomin.

Dla wszystkich miłośników czarnych krążków Galeria Wołomin organizuje Giełdę płyt winylowych, która pozwoli entuzjastom muzyki znaleźć poszukiwane albumy i odkryć nowe, nieznane dotąd brzmienia. Na uczestników wydarzenia czeka nie tylko pokaźny asortyment płyt, lecz także oryginalne zestawy sprzętu audio vintage. To właśnie z nich popłynie muzyka, która będzie towarzyszyć temu pełnemu klimatu retro wydarzeniu. Wszystko to już w piątek, 7 czerwca, w godzinach od 9.00. do 21.00.

– Giełdę płyt winylowych, którą organizujemy w Galerii Wołomin kierujemy zarówno do osób młodych, jak i tych, którzy płyty winylowe pamiętają ze swojej młodości. Osoby w sile wieku będą miały wyjątkową okazję powspominać minione czasy, a ich dzieci i wnuki natomiast z pewnością będą się dobrze bawić, wyszukując znane krążki czy utwory,
w nietypowym dla siebie formacie. Zapraszamy do udziału w tym wielopokoleniowym wydarzeniu! – zachęca, Monika Kupryjaniuk, Regional Marketing Manager, NEPI Rockcastle.

O obiekcie:
Galeria Wołomin to nowoczesny obiekt handlowo-rozrywkowy przyciągający klientów niezwykłą atmosferą oraz bogatą ofertą. Na powierzchni 25 tys. mkw. GLA znajduje się 90 sklepów renomowanych polskich i zagranicznych sieci, m.in., komplet marek z grupy LPP SA, markety elektroniczne Media Expert oraz Euro RTV AGD, 4-salowe kino Helios, klub fitness Zdrofit, a także hipermarket spożywczy Carrefour. Portfolio galerii uzupełniają lokalni przedsiębiorcy, popularne restauracje, drogerie a także salony z wyposażeniem wnętrz: Black Red White, Jysk, Abra, Komfort. Właścicielami obiektu są NEPI Rockcastle i Acteeum Group. Za zarządzanie centrum handlowym odpowiada firma CBRE Sp. z o.o.