Inwazja Food Trucków w Galerii Wołomin

Inwazja Food Trucków w Galerii Wołomin

Wszystkich fanów street foodu z całego świata powinna ucieszyć wiadomość, że już w dniach 12-14 kwietnia, food trucki zawitają do Galerii Wołomin.

Mobilne restauracje serwować będą dania z różnych zakątków globu. Wyjątkowych potraw będzie mógł spróbować każdy, a będzie w czym wybierać! Tej smacznej okazji nie można przegapić!

Prawie połowa Polaków jada poza domem – zarówno w tygodniu, jak i podczas weekendów1. Posiłki „na mieście” to dla wielu osób doskonały sposób na oszczędzenie czasu, który można spędzić, spotykając się ze znajomymi i rozmawiając przy wspólnym posiłku. Szybko wzrasta też popularność mobilnych punktów gastronomicznych, tzw. food trucków. Przysmaków z różnych stron świata będą mogli skosztować wszyscy, którzy w dniach 12-14 kwietnia, zawitają do Galerii Wołomin. Przez trzy dni parking przy centrum handlowym będzie mekką dla miłośników street foodu.

Specjały z różnych części globu
Kulinarny event ma na celu promowanie zdrowego i rozmaitego jedzenia. W ramach tego smacznego wydarzenia odwiedzający Galerię Wołomin będą mogli skosztować oryginalnych potraw, przygotowanych ze świeżych, starannie dobranych produktów, często inspirowanych smakami i kulturą różnych zakątków świata. Organizatorzy serwować będą dania kuchni azjatyckiej, tajskiej, amerykańskiej i włoskiej. Na smakoszy czekać będą, m.in. tajskie pierożki czy belgijskie frytki. Fani słodkości nie obejdą się smakiem i również znajdą coś dla siebie – to okazja, aby skosztować mini pączków czy bąbelkowych gofrów. Mobilne restauracje będą serwowały specjały w godzinach: piątek: 14.00.–22.00.,
sobota: 12.00. – 22.00. i niedziela: 12.00.– 20.00. Całemu wydarzeniu klimatu nada muzyka typu chillout.

Atrakcje dla najmłodszych
Zlot food trucków w Galerii Wołomin, to aż trzy dni świetnej zabawy! Centrum handlowe pamięta również o najmłodszych klientach. Dlatego w dniach od 12 do 14 kwietnia, galeria zamieni się w wielką krainę harców. Na dzieci czekać będą dmuchańce, czyli mini place zabaw na zewnątrz galerii. Natomiast w sobotę, 13 kwietnia, animatorzy będą zachęcać dzieci do udziału w wielkanocnych warsztatach malowania pisanek. To świetna okazja, by wspólnie rozpocząć przygotowania do najważniejszych w roku świąt. Wstęp na wszystkie atrakcje będzie bezpłatny.

– Gorąco zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z mobilnymi barami i restauracjami w Galerii Wołomin. Nasz zlot food trucków, to świetny pomysł na rodzinne spędzenie czasu. Wszyscy wiedzą, że wspólne posiłki łączą ludzi, a jedzenie na świeżym powietrzu smakuje najlepiej – zachęca Monika Kupryjaniuk, Regional Marketing Manager, NEPI Rockcastle.

Inwazja Food Trucków jest organizowana od 2016 roku. Ta smaczna inicjatywa zrodziła się z miłości do dzielenia się jedzeniem z całego świata. Dotychczas odbyło się ponad 50 imprez, podczas których aż 350.000 gości zasmakowało dań z rożnych części globu. Wszystko to w miłej i przyjaznej atmosferze.

Inwazja Food Trucków w Galerii Wołomin

Galeria Wołomin zaprasza do wspólnego smakowania.

O obiekcie:
Galeria Wołomin to nowoczesny obiekt handlowo-rozrywkowy przyciągający klientów niezwykłą atmosferą oraz bogatą ofertą.
Na powierzchni 25 tys. mkw. GLA znajduje się 90 sklepów renomowanych polskich i zagranicznych sieci, m.in., komplet marek z grupy LPP SA, markety elektroniczne Media Expert oraz Euro RTV AGD, 4-salowe kino Helios, klub fitness Zdrofit, a także hipermarket spożywczy Carrefour. Portfolio galerii uzupełniają lokalni przedsiębiorcy, popularne restauracje, drogerie a także salony z wyposażeniem wnętrz: Black Red White, Jysk, Abra, Komfort. Właścicielami obiektu są NEPI Rockcastle i Acteeum Group. Za zarządzanie centrum handlowym odpowiada firma CBRE Sp. z o.o.

Więcej informacji można znaleźć na:

Galeria Wołomin


https://www.facebook.com/galeria.wolomin/