Jeśli rozpoznajesz tę osobę zadzwoń

Jeśli rozpoznajesz tą osobę zadzwoń, fot. policja.pl

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wołominie poszukują sprawcy przywłaszczenia rzeczy znalezionej. Zdarzenie miało miejsce 24 września 2022 r. na terenie parkingu sklepowego. Osoby, które mają wiedzę na temat zdarzenia lub rozpoznają wizerunek kobiety proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo Śledczym z KPP w Wołominie pod numer telefonu: 47-72-47-238.

Policjanci w Wydziału Dochodzeniowo Śledczego pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wołominie prowadzą dochodzenie w sprawie przywłaszczenia rzeczy znalezionej w dniu 24 września 2022r. w Wołominie przy ul. Wileńskiej.

Zdarzenie miało miejsce na parkingu przed Kauflandem. Nieznana osoba dokonała przywłaszczenia odzieży oraz narzędzi chirurgicznych powodując straty o łącznej wartości 1077 złotych.

Z ustaleń policjantów wynika, że była to kobieta, której wizerunek przedstawiamy w załączonej fotografii. Osoba poruszała się samochodem osobowym pięciodrzwiowym, koloru czerwonego, prawdopodobnie marki Hyundai I20 o początkowych numerach rejestracyjnych WWL …

Jeśli rozpoznajesz tą osobę zadzwoń, fot. policja.pl

Osoby, które mają wiedzę na temat zdarzenia lub rozpoznają wizerunek kobiety proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo Śledczym z KPP Wołomin pod numer telefonu: 47-72-47-238. Prowadzący sprawę kom. Marcin Kaczyński.

młodszy aspirant Monika Kaczyńska