Jutro otwarcie estakad na Marsa

Otwarcie estakad na Marsa, fot: um.warszawa.pl

W piątek, 26 kwietnia wieczorem zostaną wprowadzone zmiany w organizacji ruchu na przebudowywanych ulicach Marsa i Żołnierskiej. Kierowcy pojadą nowo wybudowanymi wiaduktami w ciągu ul. Marsa. Natomiast na węźle z ul. Strażacką wykonawca ułoży ostatnie warstwy nawierzchni.

W piątek, 26 kwietnia, ok. godz. 22.00 kierowcy pojadą nowo wybudowanymi estakadami w ciągu ul. Marsa. Otwarte zostaną dwa wiadukty nad torami kolejowymi (pomiędzy ulicami Chełmżyńską i Naddnieprzańską).

Kierowcy będą mieli na razie do dyspozycji po jednym pasie w każdym kierunku. Równocześnie udostępniona kierowcom zostanie estakada, dzięki której będzie można bezkolizyjnie pojechać z ul. Marsa (od strony Trasy Siekierkowskiej) w ul. Żołnierską.

Wykonawca przebudowy ul. Żołnierskiej skupi się teraz na pracach na węźle z ul. Strażacką. Od piątku, 26 kwietnia od ok. godz. 23.00 do poniedziałku, 29 kwietnia, rano będzie układał ostatnie warstwy nawierzchni na budowanym wiadukcie nad torami kolejowymi oraz jezdni przebiegającej pod nim. Na potrzeby tych prac ul. Strażacka zostanie zamknięta pomiędzy ul. Stężycką a Zesłańców Polskich.

Ruch w ciągu ul. Żołnierskiej będzie odbywał się bez utrudnień. Objazdy zamkniętej ulicy zostaną poprowadzone ulicami Marsa – Chełmżyńska lub I. Paderewskiego – Czwartaków.