Jutro Ząbkovia rozegra spotkanie z Pogoń II Siedlce

Jutro Ząbkovia rozegra spotkanie z Pogoń II Siedlce

Zgodnie z terminarzem rozgrywek grupy IV ligi w tygodniu poprzedzającym Święto Zmartwychwstania Pańskiego odbędzie się dwudziesta pierwsza kolejka spotkań.

Rozegranie sześciu spotkań, w tym także Ząbkovii z rezerwami drugoligowej Pogoni Siedlce zostało zaplanowane na Wielki Piątek, dwóch pozostałych na sobotę. Początek rywalizacji na Dozbud Arenie w Ząbkach o godzinie 20.00.

Po zwycięstwie w wyjazdowym starciu z MKS-em Ciechanów ząbkowska drużyna pozostała na trzecim miejscu w ligowej tabeli. Aktualny dorobek Ząbkovii to trzydzieści osiem punktów, na które złożyło się dwanaście zwycięstw i dwa remisy, przy sześciu porażkach.

Bilans bramkowy zespołu to na dzień dzisiejszy 44:19. Na szczycie tabeli zostało zachowane status quo. Pozostający od dłuższego czasu liderem rozgrywek grupy Huragan Wołomin w tej rundzie spotkań pokonał na wyjeździe 2:1 Drukarza Warszawa, a wicelider – MKS Przasnysz przed własną publicznością, bez większych problemów 3:0 zwyciężył w starciu z Mazovią Mińsk Mazowiecki. Ząbkowianie zatem nadal notują sześć punktów straty do Huraganu i dwa do przasnyszan.