Już ponad 5 tys. użytkowników MKM

Już ponad 5 tys. użytkowników MKM, fot: marki.pl

Marecka Karta Mieszkańca umożliwia korzystanie z szerokiej gamy zniżek, rabatów i bonusów. Lista partnerów programu stale się powiększa, obecnie liczba firm biorących udział w programie wynosi 56.

Porzekadło „rosnąć jak na drożdżach” to chyba za słabe określenie. Liczba użytkowników Mareckiej Karty Mieszkańca (MKM) zwiększa się bowiem więcej niż w ekspresowym tempie– napisał w poniedziałek na Facebooku burmistrz Jacek Orych.

W połowie grudnia wydanych było 3 tys. kart. Przez miesiąc przybyło kolejne 2 tys. użytkowników. W połowie stycznia wydana została pięciotysięczną kartę.

Niewątpliwie jest to zasługa zniżek, jakich na pływalnię udziela Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne, ale nie zapominajmy, że rabatów udziela także 55 pozostałych uczestników programu MKM– podkreśla Jacek Orych.

Jubileuszowa karta trafiła do rodziny Państwa Łuckiewiczów. Dziś burmistrz podziękował i pogratulował jej przedstawicielowi – Panu Barnabie.

Życzę Panu i wszystkim użytkownikom MKM, by karta dobrze służyła, a my będziemy się starać, by dawała coraz więcej ciekawych możliwości – napisał Jacek Orych.

Więcej o informacji o karcie, a także możliwość złożenia wniosku TUTAJ