Patryk Kuryłek, fot: WWL24

W sobotę 25 listopada w Otwocku odbył się Puchar Polski w kickboxingu w formule kick-light, oraz Turniej Pierwszego Kroku Master Cup. Powiat wołomiński reprezentowali zawodnicy Wichru Kobyłka.

Podopieczni Grzegorza Engela jak zwykle nie zawiedli i stanęli na wysokości zadania zdobywając cztery złote medale. Na najwyższym stopniu podium w dwóch kategoriach wagowych -57 kg i -63 kg, stanął obecnie najlepszy zawodnik MKS Wicher Kobyłka, aktualny zawodowy Mistrz Polski w K1 – Patryk Kuryłek. Złoto w kategorii -89 kg wywalczył Sebastian Jabłecki, który w kat. -94 kg zdobył tego samego dnia srebro. Czwarty złoty krążek dla klubu „wykopała” Kamila Gołębiewska w kat. -50kg. Podobnie do Patryka i Sebastiana, dwoma medalami może pochwalić się Maciej Siarek, srebro w kat. -84 kg i brąz w kat. -79 kg. Patryk Czarnecki w swoim debiucie „w seniorach” zdobył brąz w kat. -57kg. Również z brązem tyle że w kat. -60 kg do domu wróciła Paulina Matera.

Dobre starty zaliczyli początkujący zawodnicy, którzy startowali w turnieju pierwszego kroku „Master Cup”:
-Karol Rudowski złoto w kat. -74kg junior
-Wysocki Oskar srebro w kat. -74kg junior
-Adrian Rak srebro w kat. -84kg senior
-Sebastian Rozkosz brąz w kat. -69 junior
-Tomek Żmijewski brąz w kat. -69 junior

Reklama
Patryk Kuryłek, fot: WWL24

Dodatkowo MKS Wicher został najlepszą drużyną Pucharu Polski a Patryk Kuryłek otrzymał tytuł najlepszego zawodnika Pucharu Polski. Ogromne brawa dla zawodników i obu trenerów, Grzegorza Engela i Piotra Bombika.

Puchar Polski w Otwocku, fot: Engelteam
Komentarze