Klaudia Burs i Wojciech Rychlewski z Kobyłki na torze „Ninja Warrior Polska V”

Klaudia Burs i Wojciech Rychlewski z Kobyłki na torze „Ninja Warrior Polska V”, fot. Maciej Piórko/ Polsat

Rywalizacja jest zacięta, a zawodnicy z edycji na edycję coraz lepsi! W 6. odcinku (premiera na antenie Polsatu 5 kwietnia o godz. 20:05) o udział w finale ścigać się będą znani z poprzednich sezonów mieszkańcy Kobyłki – Klaudia Burs i Wojciech Rychlewski. Czy utytułowani zawodnicy zrealizują marzenie o zdobyciu tytułu pierwszego polskiego Ninja Warrior? Biorąc pod uwagę, że konkurenci są naprawdę silni, walka będzie zacięta!

20-letni Wojciech Rychlewski w II edycji „Ninja Warrior Polska” udowodnił, że jest prawdziwym wojownikiem, jednak przyznał, że podczas tamtej edycji stres na torze spotęgowało oczekiwanie na wyniki egzaminu maturalnego. Teraz jest już studentem Akademii Wychowania Fizycznego i liczy na jeszcze lepsze wyniki na torze. Zawodnik biegów OCR ostatnie miesiące poświęcił głównie na przygotowania do pokonania przeszkód w programie. Prywatnie Wojtek bardzo ceni sobie kontakt z naturą – wędkuje, wędruje po górach śpiąc pod gołym niebem i kąpiąc się w strumykach. Stara się iść przez życie z uśmiechem i przede wszystkim doceniać to co ma.

Reklama

Klaudia Burs pojawiła się już w dwóch sezonach programu budząc podziw komentatorów, publiczności oraz innych zawodników. Drobna 20-latka w trzeciej edycji show jako jedna z nielicznych kobiet pokonała tor eliminacyjny i dotarła do półfinału. Zawodniczka przyznaje, że jest z tego osiągnięcia bardzo dumna i tym razem da z siebie jeszcze więcej. – To jest dziewczyna bardzo mocno skoncentrowana na sukces, bardzo dokładna na każdej przeszkodzie – chwalił ją komentator Łukasz „Juras” Jurkowski.

Sport towarzyszył jej od najmłodszych lat. Trenowała piłkę nożną, siatkówkę, akrobatykę, a w końcu biegi OCR. W tej ostatniej dyscyplinie odniosła wiele sukcesów, między innymi 3 miejsce na Mistrzostwach Polski OCR100 w 2020 roku w Rybniku. Na co dzień Klaudia studiuje fizjoterapię, a w wolnym czasie gra w gry planszowe.

Nowy sezon „Ninja Warrior Polska” w każdy wtorek o godz. 20:05 w Polsacie!