Klaudia z Kobyłki wraca na tor „Ninja Warrior Polska”

Klaudia z Kobyłki wraca na tor "Ninja Warrior Polska", fot: Maciej Piorko

By dostać się do tego programu Polsatu, nie wystarczy szczęście. Tu potrzeba siły podpartej mięśniami! Kolejni zawodnicy z województwa mazowieckiego postanowili pokazać, na co ich stać. Czy uda im się pokonać ekstremalnie trudne przeszkody i dojść do finału „Ninja Warrior Polska”? O tym przekonamy się 9 marca o godz. 20:05 w Polsacie.

37-letnia Ewa Piątkowska z Warszawy to pięściarka zawodową, była mistrzyni świata i Europy. – Na co dzień wykonuję tłumaczenia z języka angielskiego – tłumaczy zawodniczka. – Jestem też związana z branżą lotniczą, ale ze względu na długie okresy przygotowań do walk, na lotnisku pracuję tylko dorywczo. Moją największą miłością jest mój buldog angielski. Często pojawiam się w studiu telewizyjnym jako ekspert komentujący gale bokserskie. Uwielbiam góry, podróże, filmy i książki. Z wykształcenia jestem magistrem informatyki.

20-letnia studentka Klaudia Burs z Kobyłki nie daje za wygraną. Wraca na tor „Ninja Warrior Polska”, by w końcu trafić na podium. – Już jako dziecko oglądałam zagraniczne edycje „Ninja Warrior” – wspomina. – Moim marzeniem było stanąć na tym słynnym torze. Aby poprawić moją kondycję, razem z rodziną zbudowaliśmy salkę treningową z podwieszanymi pod sufit uchwytami.

53-letni Jarosław Czyżewski z Przasnysza to stolarz oraz trener mieszanych sztuk walki w jednej osobie. – Jako 20-latek ze względu na sytuację życiową musiałem pracować na swoje utrzymanie i pomagać rodzicom w gospodarstwie – mówi. – Dojeżdżałem 25 km rowerem do pracy. Postanowiłem dorabiać i zająłem się stolarstwem, ponieważ miałem do tego smykałkę. Początkowo były to drobne rzeczy np. kwietniki, a obecnie wykonuję sam altany, place zabaw, huśtawki i inne meble ogrodowe. Po pracy oddaję się treningom sportowym.

Jak zawodnicy z woj. mazowieckiego poradzą sobie z nowymi przeszkodami w 3. edycji „Ninja Warrior Polska”? I czy miłość do sportu zapewni im wejście do finału ekstremalnie trudnego show Polsatu? O tym przekonamy się już 9 marca o godz. 20:05!