Kobyłka zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

WOŚP Kobyłka

Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej oraz ”12 bieg policz się z cukrzycą” to wydarzenia organizowane w ramach 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Oprócz tego w niedzielę w „Trójce” będzie można wykonać bezpłatne badania pomiaru Glikemii i ciśnienia tętniczego krwi. 

W dniach 13-14 stycznia w Szkole Podstawowej nr 3 w Kobyłce odbędzie się Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta Kobyłka. Skierowany jest do miłośników, amatorów siatkówki (kobiet i mężczyzn), w wieku od 16 roku życia. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Szczegóły tutaj [link].

Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej dla WOŚP

„Bieg policz się z cukrzycą” organizowany w ramach WOŚP odbędzie się w niedzielę.
Start i meta zlokalizowane będą na placu przy ”Trójce”. Organizatorami Biegu są Rodzinny Klub Sportowy Family Active i Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Sportowymi nr 3 im. Karola Wojtyły w Kobyłce. Organizator gwarantuje numer startowy, medal dla pierwszych 100 osób, ciepły posiłek i napoje. Opłata startowa wynosi 30zł – oczywiście całkowity dochód zostanie przekazany na WOŚP. Szczegóły dostępne są w tym miejscu [link].

„Bieg policz się z cukrzycą”