Konkurs fotograficzny „Moja ekonomia społeczna”

źródło: Mazowiecka Ekonomia Społeczna

Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej ogłaszamy konkurs fotograficzny pod hasłem „Moja ekonomia społeczna”.

Ekonomia społeczna jest wokół nas, wystarczy dobrze się rozejrzeć. Ciekawa i różnorodna. I tak naprawdę dla każdego z nas zupełnie… inna. To naturalne, bo każdy z nas odbiera ją w indywidualny sposób. Osobisty i emocjonalny. Jak wygląda Wasza ekonomia społeczna, co jest w niej dla Was ważne i jakich spraw dotyczy. Dlaczego się nią zajmujecie, w jaki sposób i jak chcecie o niej opowiedzieć. Sięgnijcie po aparat lub komórkę i przyślijcie zdjęcie Waszej ekonomii społecznej. Widzianej okiem obiektywu i złapanej w fotograficznej klatce, przy pomocy migawki. Pokażcie Wasz czas zatrzymany w kadrze.

Najlepsze prace, które wybierze Jury konkursu nagrodzone zostaną wartościowymi nagrodami. Dodatkowym wyróżnieniem będzie ich opublikowanie na stronie internetowej MCPS oraz na profilu Mazowieckiej Ekonomii Społecznej. Najlepsze prace dodatkowo będą wyeksponowane na wystawie w przestrzeni publicznej.

Konkurs ma  charakter otwarty i może wziąć w nim udział każdy, kto zawodowo nie zajmuje się fotografią. Przyjmowanie prac rozpoczyna się 27 września, a kończy 27 października. Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni: do 3 listopada 2021 r. Ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie nagród nastąpi na uroczystej gali 9 listopada br.

źródło: Mazowiecka Ekonomia Społeczna