Konwent Kobiet Szminka 2021

Konwent Kobiet Szminka 2021, ilustracja: marki.pl

Konwent Kobiet SZMINKA to projekt Fundacji „Marecki Klub Kobiet z Pasją”. Spotkanie to w założeniu miało być dniem, w którym Kobiety poświęcały czas samym sobie. Swoim przyjaciółkom, swoim pasjom, swojej duszy i ciału.

– W ciągu pięciu edycji udało nam się zorganizować eventy, które przyciągnęły każdorazowo po kilkaset Pań. Spotykałyśmy się w Hotelu Mistral, w Pałacyku Briggsów (czyli Zespole Szkół nr 1) oraz w Mareckim Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym. W 2020 roku Szminka odbyła się dosłownie na 3 dni przed lockdownem. Zdecydowanie dziś stwierdzam, że czuwały nad nami Anioły Pasji. W tym roku nie uda nam się spotkać na żywo, ale rozpoczęłyśmy przygotowania do edycji online. Postaramy się, aby jak najwięcej elementów, które znają i kochają kobiety pojawiło się w programie – mówi Beata Sawoń, prezeska Fundacji „Marecki Klub Kobiet z Pasją”

W 2021 roku Szminka odbędzie pod hasłem „Przytulność”. Zdaniem organizatorek kobiety bardzo potrzebują tego, by zadbać o swoje dobre samopoczucie w tych dziwnych czasach. W trakcie przygotowań są programy edukacyjne i lajfstylowe mówiące o zdrowiu, budowaniu dobrych relacji, zaopiekowaniu się sobą. Programy będą emitowane na profilu Fundacji na Facebooku oraz na Youtube.

Edycja specjalna rozpocznie się 7 marca w niedzielę. O godzinie 10.30 zapraszamy Panie do wspólnego spaceru wokół Jeziora Kruczek. Osoby chętne będą mogły wziąć udział w treningu Nordic Walking lub biegu. Na Panie będą czekały drobne niespodzianki. Również 7 marca o godzinie 18.00. wyemitowany zostanie program z wręczenia nagród Kobieta z Marką 2021. W kolejnych dniach o godzinie 18.00 będą zamieszczane artykuły oraz filmy z wykładami i warsztatami. Nie zabraknie także konkursów. Całość zwieńczy koncert Katarzyny Mróz-Boruckiej i Adama Leckiego.

Więcej informacji na www.mkkp.org oraz na profilu „Fundacji Mareckiego Klubu Kobiet z Pasją” na Facebooku.

Konwent Kobiet Szminka 2021, ilustracja: marki.pl