Kradli kosmetyki w Ząbkach – poznajesz te osoby?

Kradli kosmetyki w Ząbkach - poznajesz te osoby?, fot: policja.pl

Policjanci z Komisariatu Policji w Ząbkach prowadzą czynności w sprawie dokonanej 25 listopada 2019r w Ząbkach przy ul. Targowej 6 z pawilonu handlowego kradzieży artykułów kosmetycznych i perfum.

Policjanci z Komisariatu Policji w Ząbkach pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wołominie prowadzą czynności w sprawie kradzieży mienia jaka miał miejsce 25 listopada 2019 r. w Ząbkach przy ul. Targowej 6 z pawilonu handlowego, gdzie sprawcy – kobieta i mężczyzna dokonali przywłaszczenia artykułów kosmetycznych i kilkunastu flakoników z perfumami o łącznej wartości 600 złotych. Wizerunek osób –mogących mieć związek z tym przestępstwem zarejestrowały kamery monitoringu.

Wszystkie osoby mogące posiadać informację na temat mężczyzny ze zdjęć proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Ząbkach ul. Górnośląskiej 30 tel. 22 781 62 57, 22 60 47 821, lub z Komendą Powiatową Policji w Wołominie tel. 22 776 20 21, lub z najbliższą jednostką Policji, informacje można również przekazać za pośrednictwem adresu: komendant.kp-zabki@ksp.policja.gov.pl

Kradli kosmetyki w Ząbkach – poznajesz te osoby?, fot: policja.pl
Kradli kosmetyki w Ząbkach – poznajesz te osoby?, fot: policja.pl