Kuźnia Smaku w Radzyminie – wysokiej jakości produkty

Kuźnia Smaku w Radzyminie - wysokiej jakości produkty, fot: kuznia-smaku.com

Kuźnia Smaku to sklep stworzony by dzielić się radością jaką daje poznawanie i próbowanie nowych rzeczy.

W naszym sklepie staramy się częstować klientów przyjemnością jaką dają smaczne, wysokiej jakości produkty – wędliny, sery, nabiał, garmażerka. Nie zabrakło u nas również oryginalnych oliwek, suszonych pomidorów, twarogów, chałwy, marynowanych papryczek czy kaparów. Znajdziecie u nas klasycznie przyprawioną słoninę litewską, taką jak ta, którą przygotowywali nasi rodzice i dziadkowie wiele lat temu.

Posiadamy w ofercie kultowy już produkt, czyli naturalne hiszpańskie chipsy w 4 smakach – solone, o smaku pomidorów i oliwek, o smaku ziół śródziemnomorskich oraz o smaku szynki iberyjskiej.

Szeroki wybór włoskich wędlin, z których polecamy 18 miesięczna szynkę parmeńską, oryginalne Salami Milano, pikantną Spianatę czy włoską pancette. Fantastycznie uzupełnią Wasz stół.

W okresie przedświątecznym nie zabraknie u nas również przepysznych uszek i pierogów wigilijnych z lokalnej wytwórni. Kupicie tu również dorodne śledzie po kaszubsku oraz w oleju z cebulką.

Kuźnia Smaku w Radzyminie – wysokiej jakości produkty, fot: kuznia-smaku.com

Również w kwestii prezentów was nie zawiedziemy, posiadamy oliwy w eleganckich opakowaniach, ciastka oraz gustownie opakowane herbaty. Wszystko po to by zaspokoić podniebienia Wasze i Waszych gości.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia nas w sklepie stacjonarnym w Radzyminie – ulica Stary Rynek 23 (sprawdź dojazd). Godziny otwarcia: pon.-pt.: 7:00-19:00, sob.: 7:00-14:00.

W sklepie internetowym znajdziecie Państwo część naszej oferty stacjonarnej – zapraszamy serdecznie na kuznia-smaku.com. Dostawa do domu, wygodne płatności on-line!