Lekkoatletyka z Mareckim Centrum Edukacyjno – Rekreacyjnym

426
Lekkoatletyka, biegi, bieżnia, fot: pixabay.com

W tym miesiącu MCER otwiera nową sekcję dla dzieci i młodzieży. Zajęcia trzy razy w tygodniu.

Majewski, Ziółkowski, Małachowski, Włodarczyk, Rogowska, Stefaniuk, Kszczot, Lewandowski, Plawgo, Wojciechowski, Haratyk, Fajdek – polska lekkoatletyka w ostatnich latach przeżywa prawdziwy renesans. Nasi sportowcy z olimpiad oraz mistrzostw przywożą wiele medali. Kto do nich dołączy? Może w naszym mieście narodzi się światowy talent? Z myślą o dzieciach i młodzieży rusza nowy projekt. AP Marcovia Marki ogłosiła nabór do nowej sekcji lekkoatletycznej dla dzieci z roczników 2009-2006 oraz dla zawodników młodzieżowych, którzy już trenują. To czwarta sekcja klubowa – po piłce nożnej, szczypiorniaku oraz cheerleadingu.

– W programie m.in. ogólnorozwojowy trening lekkoatletyczny, ukierunkowujący do konkretnych dyscyplin lub specjalistyczny trening dla zawodników – biegowy i skok w dal. Akademia zapewnia innowacyjne, regularne zajęcia pod okiem wykwalifikowanej i licencjonowanej kadry trenerskiej z bogatym programem treningowym – czytamy w informacji AP Marcovia Marki.

Treningi będą odbywać się trzy dni w tygodniu: we wtorki w godz. 18:00-19:30, czwartki – 18:30-20:00 oraz soboty – 10:00-11:30.

– Pierwsze zajęcia ruszają już 16 marca o godz. 18.00 i odbędą się na stadionie lekkoatletycznym i bieżni obok boiska piłkarskiego MCER, a poprowadzi je Michał Bogucki, licencjonowany trener PZLA – informuje AP Marcovia Marki.

Dla uczestników zajęć przewidziano zniżki m.in. na Marecką Kartę Mieszkańca oraz Kartę Dużej Rodziny. Informacje i zapisy prowadzi dyrektor ds. sportu Maciej Goławski: tel. 603 325 351, e-mail: m.golawski@mareckieinwestycje.pl

Lekkoatletyka w Mareckim Centrum Edukacyjno – Rekreacyjnym fot: marki.pl
Komentarze