Leśne, wodne i łąkowe – ptaki Mazowsza w obiektywie, ilustracja: pbp.wolomin.pl

Z okazji zbliżającej się wiosny biblioteka powiatowa w Wołominie oraz biblioteka w Łochowie zapraszają wszystkich miłośników istot skrzydlatych do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym.

Bohaterami prac mogą być ptaki w krajobrazie mazowieckich lasów, pól i łąk. Zdjęcia (maksymalnie trzy) należy przesłać mailowo na adres (promocja@bplochow.pl) Konkurs trwa od 21 marca do 21 kwietnia tego roku. Wręczenie nagród i wystawa pokonkursowa zaplanowana jest w maju podczas bibliotecznego pikniku leśnego.

Szczegóły wydarzenia oraz regulamin dostępny jest na stronach organizatorów: Powiatowa Biblioteka Publiczna w Wołominie oraz Biblioteka Publiczna w Łochowie.

Reklama

Aby dobrze się przygotować, zainspirować i nauczyć więcej o ptakach, biblioteki zachęcają do zaglądania na swoje strony i profile w mediach społecznościowych, gdzie będą publikowane dodatkowe materiały.

Konkurs jest objęty Honorowym Patronatem Burmistrza Łochowa oraz sponsorowany przez Nadleśnictwo Łochów, Nadleśnictwo Drewnica, Wydawnictwa: „Kraina Bugu”, „Czarne” i „Paśny Buriat”, Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Ptaków i BirdLife. Patronami medialnymi są Wieści Podwarszawskie, portal wwl24, Radio dla Ciebie i Radio Podlasie, a także portal podlasie24.pl.

Leśne, wodne i łąkowe – ptaki Mazowsza w obiektywie, ilustracja: pbp.wolomin.pl
Komentarze