Marcovia rozpoczęła sezon 2018/2019

Marcovia Marki, fot: Marcovia Marki

Pierwszy zespół Marcovii rozpoczął zmagania w sezonie 2018/2019. Podopieczni Macieja Wesołowskiego mają za sobą już cztery spotkania, w których udało się zgromadzić 7 punktów.

Na inaugurację zespół z Marek pokonał na wyjeździe Amur Wilga 3:0. Na listę strzelców wpisali się wówczas Bartłomiej Świniarski (dwukrotnie) i Mateusz Trąbiński. W kolejnym meczu zawodnicy zmierzyli się w Ząbkach z Mazurem Radzymin. Derbowy pojedynek zakończył się remisem 1:1 a ze zdobycia bramki cieszyć się mógł Adrian Rowicki.

W trzeciej serii spotkań Marcovia doznała wysokiej porażki z rezerwami Świtu Nowy Dwór Mazowiecki. Wyjazdowe spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy aż 5:0. Na szczęście szybko udało się zrehabilitować.

W miniony piątek gracze z Marek rozgromili Legionovię II Legionowo 6:1. Łupem bramkowym podzieli się Bartłomiej Świniarski (2), Mateusz Trąbiński (2), Patryk Kostrzanowski i Mikołaj Firek.

W międzyczasie Marcovia odpadła ze zmagań okręgowego Pucharu Polski. Pogromcą drużyna Macieja Wesołowskiego okazało się Okęcie Warszawa. Teraz przed zawodnikami z Marek wyjazdowy mecz z Burzą Pilawa. Spotkanie rozegrane zostanie w najbliższą sobotę 1 września o godz. 11:00.

źródło: Marcin Boczoń / Marcovia Marki