Mareckie lato w mieście 2018

Zabawa dzieci, basen, fot: yanlev, fotolia.com

Świadectwa odebrane, wakacje rozpoczęte. Cześć dzieci jednak pozostaje w domach. Z myślą o nich zaczęły się w Markach różnego rodzaju zajęcia.

– Od 25 czerwca do 27 lipca akcję „Lato w mieście” prowadzi Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Markach. W programie znajdują się: wycieczki do kina, wyjazdy na basen i do ZOO, rejs statkiem po Wiśle (szczegóły TUTAJ).

– od 30 lipca do 24 sierpnia akcja będzie kontynuowana w Szkole Podstawowej nr 4 im. Stefana Roweckiego Grota przy ul. Dużej.

 – akcję Lato w mieście rozpoczął także Marecki Ośrodek Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego. W programie znajdują się m.in. wycieczki autokarowe oraz zajęcia plastyczne (szczegóły TUTAJ).

– w trakcie wakacyjnych sobót i niedziel zapraszamy dzieci i dorosłych do Parku Briggsów. Jak co roku realizujemy tam projekt pod nazwą „Na weekend zostają z rodziną w Markach”. W niedzielę, 8 lipca (14.00-18.00), zapraszamy najmłodszych na projekt pod nazwą „Królestwo Króla Maciusia”.  W programie: bajkowy koncert, teatr dla dzieci,  królewskie miasteczko, karuzela, warsztaty i gry.

źródło: marki.pl