Maturzyści z Kobyłki w show Polsatu „Ninja Warrior Polska”

Maturzyści z Kobyłki w show Polsatu „Ninja Warrior Polska”, fot: Krystian Szczęsny/Polsat

„Ninja Warrior Polska” to program, który gwarantuje emocje i adrenalinę na najwyższym poziomie. Na zwycięzcę emitowanego w telewizji Polsat show czeka wieczna chwała, tytuł Prawdziwego Wojownika Ninja i 150 tysięcy złotych. Aby znaleźć się wielkim finale, zawodnicy muszą przejść tor eliminacyjny i półfinałowy w jak najlepszym czasie. Chętnych do nagrody głównej nie brakuje. Są wśród nich Wojciech Rychlewski i Klaudia Burs – mieszkańcy powiatu wołomińskiego.

Show uwielbiane przez widzów na całym świecie po raz drugi wróciło na antenę Polsatu! Do tej pory tylko 9 śmiałkom na całym świecie udało się dotrwać do końca wyjątkowo trudnego toru, pokonać wszystkie przeszkody, w tym tę najważniejszą – legendarną Górę Midoriyama. Czy tej jesieni do elitarnego grona Ninja Warrior dołączy Polak? A może tytuł przypadnie jednemu z mieszkańców Kobyłki? O tym jak zawodnicy poradzili sobie z torem eliminacyjnym przekonamy się już w 4. odcinku programu, który zostanie wyemitowany 22 września o godz. 20:05 na antenie Polsatu.

Wojciech Rychlewski to tegoroczny maturzysta, który od najmłodszych uprawiał wiele dyscyplin sportowych. Aktualnie skupia się przede wszystkim na biegach OCR oraz na formule ninja, która polega na szybkim pokonywaniu przeszkód. Jest bardzo wysportowany, szybko odnajduje się w każdej dyscyplinie sportowej, na razie bez większych sukcesów. Być może tytuł polskiego Ninja Warrior będzie pierwszym z nich?

Maturzyści z Kobyłki w show Polsatu „Ninja Warrior Polska”, fot: Krystian Szczęsny/Polsat

Klaudia Burs, maturzystka z Kobyłki skupia się przede wszystkim na nauce, a także na dorywczej pracy w sklepie ogrodniczym. Sport towarzyszył jej od zawsze, jednak dopiero w 2019 zdecydowała się na wystartowanie w biegach OCR, które przyniosły jej wiele sukcesów. W wolnym czasie ze znajomymi nagrywają krótkie klipy muzyczne, a także grają w gry planszowe.

„Ninja Warrior Polska” na antenie Polsatu
w każdy wtorek o godz. 20:05 od 1 września 2020 roku!

Więcej niepublikowanych informacji i materiałów wideo znajdą Państwo w bezpłatnej aplikacji Ninja Warrior Polska, dostępnej na telefonach z systemem Android i IOS (aplikacja jest do ściągnięcia tutaj).