Michał Szulim z nagrodą Polskiego Radia

Michał Szulim z nagrodą Polskiego Radia

Pochodzący z Wołomina Michał Szulim, wokalista w zespole Plateau oraz podróżnik i dziennikarz, został uhonorowany nagrodą Polskiego Radia za cykl audycji „Miejsce za miejscem”, które od 2016 roku przygotowuje dla Radia Dla Ciebie.

Michał Szulim jest autorem trzech książek podróżniczych (ostatnia z nich ukazała się w listopadzie tego roku) i prowadzi regularne spotkania autorskie w całym kraju. O swoich podróżach opowiada co tydzień (we wtorki) na antenie Radia Dla Ciebie. I to właśnie za ten autorski cykl radiowy Szulim dostał nagrodę, za co podziękował w mediach społecznościowych:

– Dostałem wiadomość, że zostałem uhonorowany nagrodą Rady Programowej Polskiego Radia RDC za mój cykl audycji „Miejsce Za Miejscem”, których jestem autorem od 2016 roku. Wręczenie nagród odbyło się 23 listopada na gali w Warszawie. Niestety, nie mogłem osobiście odebrać nagrody, ale niezmiernie się cieszę z wyróżnienia! A was zapraszam niezmiennie do słuchania moich cotygodniowych audycji – w każdy wtorek o godzinie 10:40 na antenie Radia Dla Ciebie – informuje Michał Szulim.