Mistrzostwo Same Judo w Wenecji

Mistrzostwo Same Judo w Wenecji, fot. zielonka.pl

Nasi młodzi judocy z Zielonki po raz kolejny dali popis swojego talentu i sportowego ducha walki. W minioną niedzielę, w międzynarodowym turnieju w Wenecji, zdobyli aż 17 medali, w tym 4 złote. Drużynowo nie mieli sobie równych – zostali mistrzami!

To wielki wyczyn i ogromny sukces zawodników Same Judo, wśród których znajduje się wielu młodych mieszkańców Zielonki. Tym razem sportowcy wyjechali na międzynarodowy turniej Judo Vittorio Veneto do Wenecji, we Włoszech. W zawodach, które rozegrano w niedzielę 18 lutego, wzięło udział ponad 100 młodych judoków z Włoch, Szwajcarii, Austrii, Słowacji, Czech, Niemiec, Ukrainy oraz z Polski. Turniej rozegrany był na bardzo wysokim poziomie.

Zielonkowianie byli bardzo dobrze przygotowani. Podczas rywalizacji na matach nasze Rekiny dały pokaz wspaniałej techniki i sportowego ducha walki. Zdobyli łącznie aż 17 medali, w tym:
– 4 złote
– 4 srebrne
– 9 brązowych

Ta imponująca liczba medali sprawiła, że drużynowo reprezentacja Klubu Same Judo nie miała sobie równych i zdobyła mistrzostwo w turnieju, zostawiając w tyle drużyny z innych krajów.

Jesteśmy bardzo dumni z sukcesu naszych młodych sportowców, serdecznie gratulujemy zawodnikom i ich rodzicom oraz oczywiście wspaniałym trenerom!